18 paprastų būdų pritraukti žmones į jūsų svetainę

Jis ieško būdų, kaip pritraukti lankytojus į jūsų verslo ar asmeninę svetainę? Norite rasti tam tikrą praktiką, kurios neprieštarauja su tavimi, tų pačių etikos principų? Jūs nenorite praktika “spam” siuntimą techniką?

Pabandykite nors iš žemiau svetainės lankytojas traukos metodų sąraše pateikti.

1. Dėmesys turinio kūrimo.
Geras turinys pritraukia pati. Jei investuoti pastangų ir išradingumo turinio kūrimo, taip pat skatinti ne ilgai laukti skaitytojų antplūdžio į http://adven.lt/posm-gamyba/ svetainę.

2. Įdėkite socialinės žiniasklaidos “dalintis” mygtukas jūsų svetainę.
Taigi lengva nesiremk tuo, kad jūsų svetainė skaitytojams patiems bus taip motyvuoti pasidalinti savo interneto turinį. Vietoj palengvinant informacijos internete sklaidą ir dedamas mygtuką socialinės žiniasklaidos “dalijimosi” savo įmonės tinklapyje redzamākajā vietoje.

3. Atsakykite į socialinės žiniasklaidos klausimus.
Jei pastebėjote, kad žmonės klausinėti, kurie yra susiję su jūsų verslu veiklos, suteikiant jiems naudingą informaciją. Tokiu būdu jums bus sukurti profesionalų įmonės įvaizdį ir pritraukti nemažą ratą skaitytojų į savo svetainę.

4. Sukurti ir platinti spaudai apie didelius pasiekimus.
Tuščias tekstų ir daug informacijos tikrai niekas nėra suinteresuotas. Nustato ir paskelbia pranešimą spaudai, kuriame apibendrina bendrovės didžiausi pasiekimai arba informuoti apie organizuojamus Jūsų įmonės reikšmingų įvykių.

5. Taikyti SEO atsakingai.
Nepārsteidzies su svetainės optimizavimo. Žinoma, naudoja SEO įrankiai, pavyzdžiui, išleisti jį per Google “paieškos rezultatų laiptais į viršų, tačiau tokiu būdu kontroliuojama arba svetainė išlaiko” atrodo natūraliai “.

6. Invest “dienoraštis.
Nuolatinis paskelbimas aukštos kokybės įrašų, jums sukurti stiprią bendravimo ryšius su svetainės skaitytojams. Su įrašus galite pasiekti, kad interneto vartotojai yra labiau linkę grįžti skaityti informaciją apie jūsų svetainę.

7. Pasidalink su pristatymai.
Informacinių medžiagų svetainių, tokių kaip paskelbimas SlideShare ar Scribd (skaidrių pristatymas platforma), jums padaryti jūsų įmonės prekės ženklo žinomumą bei įsitraukimą online skaitytojų dėmesį.

8. Skelbia Naudingi vaizdo transliacijas.
Vaizdo daug įdomiau žiūrėti nei skaityti ilgus tekstus. Sukuria patarimų video išdėsto savo įvykių ar sąlygų verslo sektoriuje, ir taip toliau.

9. skoningas e-laiškas naujienos raidė.
Jei skaitytojas randa būti naudingos ir vertingos – produktas, paslauga ar informacija, kad jie visada pasidalinti ja su savo artimaisiais. Tai, savo ruožtu, reiškia – daugiau svetainės lankytojų.

10. patraukli infografika.
Infografikos neseniai buvo “perduota” daug daugiau nei kitų tipų informacijos. Ji taip pat leidžia infographics idealus auditoriją, susietą su jūsų įmonės interneto svetainėje.

11. Sukurti YouTube kanalą.
“YouTube” yra viena didžiausių interneto paieškos sistemose, todėl tinka platforma, kur jūs galite įdėti savo įmonės turinio ir atkreipti dėmesį į didelę auditoriją.

12. Paklauskite skaitytojus.
Tiesiog spręsti savo esamą auditoriją, LA Padala jį su savo įmonės sukurto turinio su kitais žmonėmis.

Straipsniai 13 įrašus kaip svečio kitose svetainėse.
Klauskite kitų pramonė interneto portalas vadovų ar jūsų bendrovė gali skelbti turinį į savo svetainę. Keliose vietose skelbti turinį keli keliai veda į jūsų svetainę.

14. užkariauti švino įmonė užuojautos jų verslo nišą.
Jei pagrindinis verslas pramonė skuduras pastebėsite savo įmonę sukurtas turinys, taip pat dalį didžiąją dalį tikslinės auditorijos metu ten bus didelis pasitikėjimas postūmis, kad jūsų kompanija yra viena iš geriausiai jei jau esate didžiausia kompanija placiaformate spauda vilniuje kalbėti apie tave.

15. Atkreipkite dėmesį į naują socialinės žiniasklaidos.
Žinok internete kaip naujas socialines platformas ant interneto horizonto. Jei kuri nors socialinė svetainė tampa populiarus, ji užima galimybę užsiregistruoti ir pritraukti naujų auditorijų svyruoti nuo Jūsų įmonės puslapyje.

16. Laikykitės svetainės klaidų.
Jei interneto paieškos sistemos nesugeba rasti savo įmonės svetainę, tai tikėtina, kad kažkas negerai. Testuota svetainė veiklos pobūdį, siekiant išvengti nemalonių patirtis lankančių savo įmonės svetainę skaitytojams.

17 kontroliuoja turinį.
Kiekviena svetainė turi turėti ne mažiau kaip penkis “nesenstantis” arba vaizdo įrašus. Ši turinio tipas yra iš esmės niekada pasenti ir ji gali būti naudinga, bet kuriuo metų ar net metus laiko.

18. Siūlyti papildyti.
Jei klientas moka už vieną ir papildomai gauna dar vieną “bonusą”, jis tikrai rekomenduos ją savo artimiesiems. Susideda iš akcijų ir platina informaciją apie socialinės žiniasklaidos.

Pradėkite naudotis kai kuriomis metodus pritraukti auditoriją ir jums, ir padaryti jūsų svetainę matomas interneto platus laukas informacijos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt