Abchazija nori parduoti savo kurortų

Abchazijos valdžios institucijos ketina parduoti turizmo pramonei, tarp garsaus komplekso Pitsunda. Tai buvo paskelbta ministro pirmininko autonominės respublikos Henry Jergenia metu ministrų kabineto posėdyje, pagal Nepriklausoma Laikraštis. Laikykite šį kurortą, kaip Picunda su pasenusių šimtmečio infrastruktūrą, valstybė negali Todėl Vyriausybė imsis ryžtingų veiksmų, kad pakeisti situaciją., – Sakė Jergenia. Pasak jo, sprendimas yra sutarimu su Komisijos pirmininko Vladislav www.flymaster.lt Ardzinba.

Kartą klesti Abchazijos kurortai yra dabar apleistas. Per pastaruosius metus, daug kurortų respublika ilsėjosi tik 25 tūkstančių žmonių, o dar prieš 15 metų, turistų ir poilsiautojų skaičius nuolat viršija pusę milijono. Kaip vietinis verslas neturi priemonių, reikalingų įsigyti turizmo kompleksų, mes galime kalbėti tik apie investuotojų iš užsienio. Komentuodamas pareiškimą Jergenia atstovas flybmi.com Mingosimuschestvo ministras Aleksandras Parshukov pranešė galimą dalyvavimą didelių Rusijos bendrovių privatizavimo. Tačiau, sakė jis, čia daug priklausys nuo konkurso, jo skaidrumo sąlygomis.

Sprendimų Abchazijos valdžios supykdė oficialų Tbilisis. Kaip nurodyta su NG direktoriaus Informacijos ir ryšių su visuomene ministerijos Gruzijos užsienio reikalų Kakha Sikharulidze bet kokio objektus Abchazijos teritorijoje privatizacija www.klm.com yra neteisėtas departamento interviu. Visi objektai, įskaitant kurorto infrastruktūrą, yra Gruzijos nuosavybė. Privatizuojant įrenginių Abchazijos, Rusijos verslininkai, verslininkų ir Įmonės iš kitų šalių šiurkščiai pažeidė tarptautinę teisę, priimant pasiūlymus su ūkio subjektais, kurie neturi visiškai galios.

Mr Sikharulidze pažymėjo, kad Gruzijos bendrovės nedalyvavo kurortinių objektų Abchazijos privatizavimo. Jis pabrėžė, kad tai bus įmanoma tik tada, kai jis bus atkurtas Gruzijos jurisdikciją visoje teritorijoje Abchazijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt