Alanis viešbutis – dešimt kilometrų į Antalija

aprašymas

Alanis Viešbutis buvo pastatytas iš kurorto Konakli mylią, ant Viduržemio jūros kranto. Antalija galima pasiekti per dešimt minučių. Viešbutis – 8000 m. metrų – visiškai neišvystytas ir sutvarkytas. Paskutinis išsamus renovacija Alanis Viešbutis atliekamas 2011th metus. Viešbutis pagrindas yra atskirtos nuo iki tankia augmenija kelio, kad dulkės ir triukšmas pastate nebuvo prasiskverbti. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra numatyta, kuris užsisakyti iš anksto nebūtina. Šio penkių žvaigždučių viešbutyje infrastruktūra yra konferencijų salė, paštas, medicinos įstaiga, fojė, Televizorius vestibiulyje, skalbykla, parduotuvės. Ekskursijų informacijos punkto ir automobilių nuoma. Atstumas iki artimiausio oro uosto, įsikūręs Antalijoje – 105 kilometrų.

kambarių

Būsto Alanis Viešbutis dirba šešių aukštų pastatas su liftu, skirta gyvena 280. Viešbutis turi 80 kambarius standarto Suite “ir ryšys vilnius londonas skrydžiai su balkonais žiūri į jūrą, baseiną arba terasą. Ant grindų – kiliminė danga. Taip pat yra darbo stalas ir didelis makiažo veidrodis. Laikymo kategorijos ryšį pateikė du miegamieji su vonios erdvę. Ir seifai ir mini barai reikės mokėti papildomai. Palydovinė televizija patalpose, yra keletas rusų kanalai. Balkonai su patogiais foteliais ir stalu. Kombinuoto vonios nauja santechnika, sumontuoti dušas arba vonia. Viskas yra numatyta asmens higienos preparatai, įskaitant plaukų džiovintuvas. Kambariuose yra individualiai kontroliuojama oro kondicionierių, kurie pereina prie žiemos šildymo režimu. Kambariai neįgaliesiems neteikiamos. Paprašius, kambaryje gali gauti paslaugų “automatiškai Service” taip pat geležies ir papildomų užvalkalai, kad pokyčiai tris kartus per vilnius briuselis skrydziai savaitę. Patikrinkite maži gyvūnai administracijos turi būti pranešta iš anksto. Yra nerūkoma. Butai kondicionierius išjungti automatiškai, kai durys yra atidarytos.

Maisto

Jos Svečiai Alanis Viešbutis 4 * siūlo savitarnos ant “viskas įskaičiuota” pagrindiniame restorane. Meniu apima salotų ne tik pasirengę, bet ir pusiau savarankiškai aptarnavo. Vakarienei, mėsa kepama ant iešmo priešais poilsiautojų. Kiekvienas gali naudoti šią paslaugą kaip “kambaryje valgomasis.” Taip pat yra dar vienas restoranas atviros rezervuoti. Viešbutyje patiekiami du barai, įskaitant baseino.

paplūdimys

Alanis Viešbutis įsikūręs šimtą metrų nuo privataus smėlio paplūdimio, kuris gali būti pasiektas tik per tunelį. Estakados lovos, skėčiai ir gultai yra nemokamos. Įėjimas į jūrą vilnius dublinas patogu, todėl nėra reikalo guminiai batai.

Papildoma informacija

Vaikai Alanis Viešbutis siūlo daug veiklos, pavyzdžiui, du baseinai su čiuožyklomis, mini klubas ir vaikų žaidimų aikštele. Kaip visada iš vaikų poilsio aikštelė, bendravimo jie nebus trūkumas. Ir tėvai Šiuo metu galima daryti tinklinį ar smiginį, plaukti viena iš dviejų lauko baseinai, apsupti estakados lovos yra patogus su skėčiais. Kiekvienas gali tai padaryti vandens aerobika, sauna, masažas. Paplūdimyje įvairių vandens veikla, įskaitant buriavimo.

Svečių komentarai

Alanis Viešbutis, atsiliepimai buvimo, kuris yra daugiausia teigiamų, geriausiai tinka tėvams, auginantiems ikimokyklinio amžiaus ir moksleiviams. Kambariuose yra visada valomi, darbuotojus, tarp kurių yra rusakalbiai, nepriekaištingai mandagus ir paslaugus. Vienintelis dalykas, kad yra nepatenkinti stovyklautojai – tai ne visada įvairi mityba ir pramogų jaunimui stoka. Tačiau, tai yra, nes viešbutis yra pirmiausia parduodami kaip šeimos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt