Australija. Kur pailsėti.

Dauguma Australijos vidaus teritorijų yra sausa ir karšta, todėl yra mažas miestelis ir gyvenviečių. Alispringsa, įsikūręs centrinėje dalyje narė, prie stoties, kuri aptarnauja telegrafo linija tarp Adelaidės ir Darvino pradžioje. Dideli atstumai, skiriantys atsiskaitymus, išvengti daugelio vaikams lankyti mokyklą, o mokymasis vyksta pagal nuotolinio mokymosi metodus. Maždaug 85% australai gyvena pakrančių miestuose arba netoli jų. Ten, mokyklų, ligoninių, biurų ir gamyklų, ir gyvenime dauguma yra daug lengviau nei daugiau tolimų miestų ir ūkių Midland. Miestai yra pastatyti iš medžio ar akmens namus, dažnai skrydziai i lidsa su terasa, taip pat lauko kepsnių automobilių stovėjimo aikštelė. 60% gyventojų gyvena penkiuose didžiuosiuose miestuose. Vienas iš jų yra Sidnėjus.

“Gold Coast” – pagrindinė kurortinio Australijoje, vienas iš geriausių ir populiariausių kurortų pasaulyje. Jis įsikūręs tarp Sidnėjus ir Brisbane. Kvepiantis atogrąžų klimatas, puikus 42 km ilgio paplūdimys su auksiniu smėliu ir begalinis pramogų pasirinkimas daro “Gold Coast” ir ideali vieta poilsiui. Tai taip pat vienas iš geriausių banglenčių vietose. Čia galite mėgautis saule lektuvu bilietai i glazga ir šiltas vandenynas, aplankyti nacionalinius parkus ir zoologijos sodas su egzotiškais florai ir faunai.

Populiarus pramogų parko “Sea World” filmas “kino pasaulis” – Australijos Holivudo su visais atributais, įskaitant kaskadininkų šou, pramogų centrai – “Surfers Paradise” ir “Dreem pasaulinėje”, – Disneilendas su vietos pramogų ir teminius šou. “Wet’n Laukiniai” vandens parkas, “Konradas Jupiter” kazino, prekybos centrai “Pacific Fair” ir “Marina Mirage” laukinių gyvūnų parkas “Kurrumbin” daug diskotekų, barų, restoranų kiekvieno skoniui.

Brisbenas. Modernus kurortas yra klestinti valstybė pigus bilietai i singapura kapitalas Queensland, vienas iš Australijos didžiuosiuose miestuose, “Gold Coast” vartų. Supermodern pastatytas dangoraižių miesto verslo centro, apsuptas kolonijinės Mansion on Brisbane regiono bankų. Kavinė, baras, restoranas, gausybė pramogų išvystyta infrastruktūra, kartu su puikus klimatas daro miesto svarbi kongresai, seminarai ir tarptautinė paroda centras. Į šiaurę nuo Brisbenas Sunshine Coast prasideda pakrantėje, į pietus – Gold Coast.

Čia galite atsipalaiduoti į paplūdimį, maudytis, aplankyti šalies didžiausias tropinių vaisių plantacijas – “Big Pineppl” ir neapsakomai gražus Fraser Island, UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Netoliese yra “Australijos džiunglės” – Lamington nacionalinis parkas Mirta atogrąžų miškai, kurie yra taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt