Be kruizas iš Suomijos į Švediją

Vienas iš populiariausių tarp mūsų tautiečių būdų apsilankymą Švedijos sostinėje yra garai, ty kruizinis nuo Suomijos sostinės Helsinkio. Tai unikali galimybė aplankyti Stokholmą, beveik nejausdami įprasto nepatogumų kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Keltas išvyksta iš Helsinkio vakare, ir Švedijos sostinę atvyksta anksti kitą rytą. Kruizinių reiškia, kad su kabina yra jūsų dispozicijoje visą kelionės metu, todėl jūs galite palikti ten dalykų, kurie atlieka su jais našta.

Kitas šio kruizo privalumas yra galimybė sugrįžti į laivą bet kuriuo metu savo automobilių į Švedijos sostinę, kai staiga oras pasuko bloga ar pakeistus planus. Ant įdėklo yra daug barų ir restoranų, kurie skrydziai su wizzair siūlo savo paslaugas labai konkurencingomis kainomis, ypač lyginant su įstaigų miesto centre.

Keltų terminalo Helsinkyje ir Stokholme yra įsikūręs pačiame miesto centre. Drąsiai galime teigti, kad kelionių ir ten, ir ten jūs galite pradėti jau nuo doko. Nereikia eiti kažkur, pavyzdžiui, būtų tuo atveju, jei jūs atvykstate lėktuvu.

Pati, laikas, praleistas laive, tai yra nepamirštamas nuotykis. Prie Švedijos kapitalo laivo metodų juda gražiausių vietų Stokholmo archipelage, yra iš vienos pusės, tada kitas, su gražiais panoraminiais vaizdais į salų tūkstančius salyno ir daug vilų ant jų.

Kelionės keltu taip pat daug pramogų. Siekiant turizmo kazino ir lošimo automatų salės, koncertų salė pigus bilietai i paryziu su svečių žvaigždžių scenoje, karaoke, vaikų klubas, daugelio konkursų bei renginių.

Paprastai keliautojai pusryčiai ir vakarienė pagrindiniame restorane, kuris siūlo didelį švediškas stalas su patiekalų, kurie patenkins net labiausiai rafinuotas gourmet ir paslaugūs padavėjai siūlys platų gėrimų.

Kaip dalis maršruto eina per linijinės specialiųjų ekonominių zonų, per visą laiką, kaip neapmokestinamų parduotuvių, siūlo aukščiausios kokybės produktus su didelėmis nuolaidomis. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kosmetikos ir alkoholinių gėrimų, jų pasirinkimas yra itin platus.

Ji siūlo baras vestibiulyje su dideliu laivų informacijos. Čia jūs visada galite rasti daug vadovus švedų, suomių, anglų ir rusų kalbomis. Čia taip pigiausi skrydziai i amsterdama pat galite pasikeisti valiutą palankiu kursu, arba užsisakyti gido paslaugos individualiai Stokholmas, pirkti visuomeninio transporto bilietai, viešbučių rezervavimas, pervedimus, apskritai, rasti atsakymus į visus klausimus, kurie gali stovėti priešais turistų.

Jei Jūs niekada keliavo jūra, kruizas “diena Stokholme” yra jūsų pasirinkimas, kuris suteiks didžiausią ryškių prisiminimų kelionę. Taip pat tiems, kurie keliauja su vaikais, panašiai kaip keliauti daug geriau tinka, nes laivas yra pramogų numerį bet kokio amžiaus vaikus, kad vaikai bus visiškai aistringai apie savo mokymosi per visą kelionę.

Planuojant savo maršrutą, galite su rimta Sutaupytos biudžeto lėšos aplankyti Skandinavijos kapitalas su daugybe muziejų ir pramogų. Atvežtas iš tų pačių kruizinių prisiminimai ir nuotraukos bus malonumas jums ilgą laiką, primindamas apie šioje įdomioje kelionę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt