Britų kapų dalyvauti unikalioje konkursas

Anglijoje įvyko unikalus konkurencijos epitafijos. Konkurencija dėl įspūdingiausių, paslaptingas ir originalus epitafijai įtrauktas į Britų kapų Redakcija atlieka BBC History Magazine. Iškart po to, kai žurnalui konkurencijos skelbimu nusileido juokinga, juokingas, kartais klaikus epitafija.

Vienas epitafija į Shetland Islands gedėjo taikus, ramus ir visais atžvilgiais geras krikščionis Donaldas Robertsonas (Donald Robertson), kuris mirė 1785 sulaukęs 63: jo mirties priežastis Tenka apgailestauti, kvailystė iš Klotistera Talloch Lawrence (Laurence Tulloch , Clothister), kuris pardavė jam nitrato vietoj Epsom druskos ir tokiu būdu yra nužudomas per penkias valandas.

Tuo šalia pigus skrydziai is rygos pervežimas Barnsleya (Barnsley) kapinėse, Pietų Jorkšyro melas palaikų Roberto Milltropa (Robertas Millthrop). Rugsėjo 1826, būdamas 19, jaunuolis prarado savo gyvenimą, netyčia pataikyti akmenį ir nori padėti James Ardsley Reyvudam (James, Ardsley Reywood), ir tie, gaila nustatytą akmenį į atmintį jo kapo.

Ir tai epitafija į Memento mori konkurso dvasia atėjo Uilstida, Alytus (Wilstead, Alytus): Matau pro šalį. Ir man buvo tas pats, kaip ir jūs dabar. Ir kaip man vieną kartą, o tai turės įtakos jums. Taigi pasiruoškite paskui mane.

National Archives memorialiniai užrašai įkvėpėjas pigus skrydziai i portugalija konkurso, organizuoto ją tam tikrą tikslą – užkirsti kelią epitafijos išnykimą iš senovės kapų, kol jie dar užsiregistruoti. Pavojus yra rimtas, nes Jungtinėje Karalystėje kiekvienais metais vienos ar kitos priežasties sunaikino apie 25.000 kapų. Šiuo metu

Itų ypatingą vertę turi istorinę reikšmę epitafijos.

Pasak Richard Stewart (Richard Stuart), direktorius Nacionalinių archyvų atminimo užrašais šių užrašais, yra išimtinė informaciją, kaip anksčiau užrašas 1840 niekur kitur. Kai žmonės įdėti daug pastangų sugalvoti tinkama, tiksli etiketėje antkapių, nes keletą atsisveikinimo frazes reikia išreikšti ir išvyko gyvenimo pigus skrydziai i valensija esmę.

Remiantis skaičiavimais

Stewart, Anglijoje yra apie 8 mln Headstones ir tik 2 mln iš jų yra suteikiamas naudojimosi numeris, sąskaitos savo tekstus. Masgrou Dave (Dave Musgrgove) direktorius BBC History Magazine nusprendė remti konkurenciją tikėjimo, kad antkapis užrašas vertinga medžiaga vietinio studijuojant istoriją, atkurti veisimosi linijas, sutaupyti labai įdomių epizodų iš žmonijos praeitį.

Kaip humoro, tai būtų sunku rasti epitafija, kuri viršija tai, kas atėjo per savo gyvenimą už savo antkapiniuose komikas Spike Milligan (Spike Milligan): Aš tau sakiau, kad man buvo blogai.

Tuo pačiu metu viršūnės atrodo trumpas epitafija amerikiečių poetas Emily Dickinson (Emily Dickinson): paskambinau, paskambinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt