Busto planavimas: kiek kvadratiniu metru vienam asmeniui?

Per visą istoriją, mes patyrėme tiek valstiečių trobeles ir sodybos ir savivaldybės butus ir Chruschevkės ir didelis namas kėlimo strėlė. Kiek kvadratinių metrų būtinas gyvenimo, kad būtų patogu?

Vienam asmeniui, 30 m2 yra pakankamai patogus kasdieniame gyvenime, apsvarstyti ergonomikos specialistai – tik architektas galėtų aikštė jie teisingai ir protingai planuoti. Tankiai gyvenamose šalyse, pavyzdžiui, Japonijoje, Kinijoje, Vietname, privatūs namai yra labai mažas, o 30 m2 namas skaičiuoja vidutinio dydžio. Jie planuoja socialinį gyvenimą daug lygių, mezzanine, labai ekonomiškas naudojimo erdvėje. Taigi, namų komanda yra nuolat juda, kuri yra geros sveikatos. Priešingai, europiečių žuvo tinginystė ir nejudrumas, mokslininkai galvoja.

Taip vadinamasis “Chruschevka” mažą dydį dabar, nors nėra mėginys lengvo gyvenimo, tačiau ji turėtų būti pažymėta, kad šių projektų planai buvo daugiau ergonomiškas nei vėliau sukurtų apartamentų devynių aukštų namo, ir tt Jei šis pastatas būtų aukštesnės kokybės statyba, modernios apdailos ir technologijų gyvenamasis plotas šiek tiek didesnis, konceptualiai jie turėtų būti gerai būsto atsiskyrėliai ar jaunos šeimos. Žinoma, jis yra skirtas, kaip pirmojo namo.

Šeima auga, jūs turite būti didesnis. Dabar, gana daug populiarumo įgijo vadinamieji moduliniai namai, kurie neviršija 50 iki 60 m2. Čia čia, pasirodo jie įgimtą norą būti vienam, turi kontroliuoti savo namuose ir aplinkoje. Toks būstas yra neabejotinai kieme pleistras ant žemės plius – kažko mažo, bet savo. Teisės panašiai namų eilė principą.

Asmeninis dydis priklauso nuo to, kiek žmonių gyvens joje. Prieš daugiau nei prieš dešimt metų, kai paskolos lijo, ji buvo pastatyta ne tik didžiulis namas, kuris netrukus stovėjo tuščias ir negyvenamas. Ilgesys erdvus sveiku protu perėmė, bet tik kaip šuo namas turi Priežiūra ir įmokos (valdymas), kuris buvo pamiršti. Na, čia grįžti į plotą kvadratinėmis pėdomis. Atsižvelgiant į ribotą m2 skaičių žmonių privačiame name, kur trys žmonės gyvena, ji bus pakankamai su 100 m2. Atsakymas į kiekvieno individo namų raktas turi būti plotas, kurį jis gali būti laikoma tik savo, ir bendrą poilsio vieta visiems, kur jums jaustis patogiai ir ramiai (tai nėra net turėti atskirą patalpą – ji taip pat gali būti didelė sofa, ant kurio patogiai įsikuria visai šeimai).

Kitas šiuolaikinio gyvenimo stiliaus bruožas – nykti privataus ir viešojo erdvėje ribas. Tai reiškia, kad namas ateina į teritorijos, kuriai anksčiau nebuvo iš namo dalis. Pavyzdžiui, namų SPA, treniruoklių salė, teatras, profesinės virtuvė, baseinai ir tt Šios sritys vis labiau įtraukti turtingų pirkėjų Wishlist. Tačiau kažkas jį visi paprasti žmonės ir šeimos norus. Ir visi jie reikalauja papildomų kvadratinių metrų! Nereikia nė sakyti – galbūt verta apsvarstyti, kaip dažnai ir intensyviai ši zona bus naudojamas. Ne veltui yra namuose, kur šeimininkai nebus naudojamas mėnesius keletą kambarių ar net grindys. Bet jei kažkas nenaudoja ilgą laiką, todėl yra nereikalingas!

Šiek tiek kitoks, bet geras pavyzdys netvaraus išlaidų ir jei medienos deginimo židinys namo bute, kuris yra dažnai pakurti kaip kartų per metus pora (bet kiek pinigų, laiko ir pastangų, buvo išleista montavimą).

Ir kaip vasarnamyje? Daugelis miestų turi pakankamai didelis ir jaukus butas, bet vasarą tai tik kaime valia. Kiek turėtų vasaros poilsio sala, trobelės? Čia pagrindinis pamiršti, kodėl šis namas yra perkamos – nereikės sėdėti patalpoje, tačiau siekiant daugiau laiko praleisti gryname ore. Štai atsakymas – Vasarnamis turi būti pakankamas kiekis pakratų (ne kambaryje), patogus didesnei virtuve ir svetaine (tuo atveju, jeigu vasara nebuvo kapituliavo). Kitos pastangos buvo reikalingas lauko teritorijų apstatymo.

Išvada viena. Pasirinkite būsto erdvę ir parduodami butai kaune, mes manome, kad daugiau apie kokybę, paprastumą išdėstymą ir jaustis konkrečiam asmeniui norėtų gyventi būste, o ne vaikščioti iš vieno kambario į kitą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt