Ekologiška ir patraukli pakuotė iš kartono

Kai perkate parduotuvėje, mes daug dėmesio produkto pakuotės – jos vaizdo patrauklumas dažnai esminis pasirinkimas ar pirkti gausite mūsų krepšelis, ar ne. Didėjantis visuomenės susirūpinimas aplinkos taip pat turi įtakos prekybos Pakavimo medžiagos – sparčiai daugėja pirkėjų, kurie vertina ne tik patį produktą, bet taip pat, kaip ekologiškai švari yra jo pakuotės – plastiko ir polietileno nebėra madinga.
Siekiant tiekti prekių gamintojų aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingų pakavimo medžiagų, dirba šiuolaikinėje Europoje pirmaujanti popieriaus pakuočių gamintojas gofra.lt/ gofruoto kartono fabrika.

Natūralu ir greitai arba pakartotinas naudojamas

Ekologišką yra viskas gerai žinomas kartonas – medžiaga, kuri naudojama antrinių žaliavų gamybai – Atliekų popierius, kartonas ir po naudojimo ji gali būti naudojama vėl. Net jei tokia pakuotė išmesti prie kelio, lietaus ir saulė daro ji sugenda pakankamai greitai nepaliekant pėdsakų gamtoje. Šis faktas nepateisina tokių veiksmų tiek – mišrios atliekos tik skirtose vietose. Kartonas puikios savybės neišvengė dizainerių akis – visų rūšių, iš dėžės ir dėžės, konteineriai, žaislų ir net baldų dydis – tai dalis siūlomų šio ekologiško, tiek emociškai šilto medžiagos praktiškai neribotas galimybes.

Dėžutė gali būti daugiau nei pakuotėje

Pirmoji asociacija su kartono daugumai žmonių yra paprastas lakštas. Bet kartoninė dėžutė taip pat gali būti daugiau nei tik pakuotės. Tai gali būti įmonės gofruotojo kartono augalų. Klientas yra pakankamai pareikšti savo prekės ženklą, ką jis nori pakuoti, atlikite bendrovės dizainerių poilsio. Jų užduotis yra ne tik plėtoti pakuotės dizainą, bet taip pat rūpintis savo dizainą, ypatingą dėmesį reikia sulankstyti, supjaustyti linijomis ir kitų svarbių niuansų, todėl, kad jis taip pat būtų praktinis taikymas. Prieš pakuočių gamyba yra kruopščiai išnagrinėti, ar ši medžiaga galės lengvai dirbti, pavyzdžiui, gali būti sulenkta. Lygiai taip pat svarbu įsitikinti, kad pakuotė bus pajėgus atlaikyti skirtas apkrovą. Dizaineriai kartais rezultatas gali būti stebina – sukelia pakuotės yra taškas ant “i” patraukli ir pirkėjai reikalauja prekes.

Siekiant užtikrinti patrauklią Pakuotės dizainas, ne mažiau svarbi yra spalva įvairovė, šioje srityje yra labai plati – bendrovės apima ir paprastus standartinius pakuočių rūšis, spausdinami su fleksografinė spauda, taip pat sudėtingesnius produktus, kurie spausdinami kompensuoti spaudinius. Bendrovė kartonas spausdinimas naudoja tik ekologiškus dažus, Žr. http://www.gofra.lt/produkcija/pakavimo-medziagios/, parengtą su vandens pagrindu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt