Ekspertai apskaičiavo patogiausius skrydžius iš Maskvos

Kaip tapo žinoma euromag, nemokama skrydžių paieškos sistema Skyscanner apskaičiuojama, kiek kainuoja skristi populiariausių miestų ir didžiausių Rusijos oro uostuose visame pasaulyje, ir pasirinko labiausiai ekonomiškas vietas. Penki vadovauja maršrutu Maskva-Amsterdamas kelionė į Nyderlandų sostinėje verta tik 77 centų už 1 km kelio.

Kiek tai susiję su vienu iš Rusijos populiariausių skrydžius maršrutu Maskva Sankt Peterburge, tada, jei jums užsisakyti bilietus iš anksto įveikti 633 km, skiriančias dviejų didžiausių Rusijos miestų, vos 1528 rublių. Net apytikriai skaičiavimai apie automobilių keliauti tuo pačiu maršrutu kaina rodo, kad, jei kelionė eina vienas keleivis, lėktuvas yra pelningiau. Ir jei jūs palyginkite skrydžius iš Maskvos į Sankt Peterburgą su bilietų greitųjų traukinių kaina, lėktuvas taip pat pelningas.

Atstumas tarp Sankt Peterburge ir Paryžiuje šiek tiek mažiau nei 3000 km, ir vieną pusę bilieto kaina – tik 2962 rublių. Kai kainuos automobiliu šiuo atveju turės atsižvelgti ne tik kuro ir nusidėvėjimo mašinų, bet ir mokamų automagistralių Europoje kaina. Taigi, kad oras vėl pelningi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt