Ekspertai , turintys grūdų, grūdų derlius šiemet bus didesnis nei vidutinis

Ekspertai, turintys grūdų, grūdų derlius šiemet bus didesnis nei vidutinis
Artėjant grūdų derliaus, žemės ūkio kooperatyvų asociacijos apimtys prognozuoja, kad šių metų derlius bus didesnis nei vidutinis pagal asociacijos susirinko grūdų ūkininkų kooperatyvas vadovų prognozių.

CCAS “LATRAPS” ​​General Edgar Ruža žemyn, palyginti su praėjusių metų grūdų derlius bus 15-20% mažesnė, tačiau paprastai didesnis nei vidutinis. “Grūdų kokybė atrodo gera dabar, bet mes matome, kada tiksliai prasideda kūlė grūdus. Naudojimo taisyklės grūdų kainų, galiu pasakyti, kad dabar jie stabilizavosi, ES” Matiff “rinkos vertė šiuo metu vidutiniškai 200 € (apie 142 latų) už toną, bet žiūri į bendrą rinkos padėtį, aš prognozuoja, kad kainos kris šiemet. Jeigu mes priimsime 10 balų skalę, aštuonių taškų duoti, kad kaina kris, ir du, kad kaina gali pakilti. ”

CCAS “Vidžemės žemės ūkio ekonominės kooperatyvas” pirmininkas Indulis Jansonas pripažįsta, kad derlius vis dar sunku spręsti, bet jis gali būti vidutinis derlius, vidutiniškai apie penktadalį mažesnis nei praėjusiais metais, nes nepavyko kultūros – kviečiai ir rugiai, bet stebėtinai dauguma žieminių rapsų geros kokybės. “Derliaus pasiruošę dabar, ir mes galime pradėti kažką šiandien, bet sunkus derliaus nuėmimo gali prasidėti 25-M liepos sako Jansson.

CCAS “Durbes grūdų” pirmininkas Aleksejus Beca sako, kad “nors ir Latvija yra maža šalis, kiekvienais metais matome, kad kiekviename regione su grūdų derliaus situacija gali gerokai skirtis.” “Esame Pietų šeimininkai, kurie prognozuoja dar geresnio derliaus nei pernai, nes oras mes jau lutinājuši. Problema gali būti su žieminių rapsų, kuri galėtų būti dar sunkiau dėl ilgalaikio pavasarį. Vasariniai javai įvertinta kaip labai gera, ir mes planuojame pradėti derliaus nuėmimo liepos pabaigoje. Sprendžiant iš mažėjančių kainų trąšų, tada aš prognozuoja grūdų kainos kritimą “teikia BECA.

Kaip pranešė Lietuvos kaimo konsultavimo ir mokymo centras (angl. LACC) specialistai derliaus prognozes, kad geras oras, gegužės ir birželio mėn vidutiniškai tikėjosi gero pavasario derlius, su žieminių rapsų, išskyrus, kuris sukėlė didelę žalą kenkėjų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt