Eksploatacijos bagažą į lėktuvą

Ką jūs galite atnešti į lėktuvą
Kai mes susėsti kėdės ir orlaiviai palieka žemę, tada iš karto atsidurti pavojingoje zonoje. Nr patikimas įsitvirtinti, ir tuo atveju, jokių problemų iš salone nepaliks. Be to, šokinėti ant plokštumos apima įveikti labai didelius atstumus, dažnai kertant sieną. Keleivinis, paprastai stengiasi praleisti labiausiai įdomus ir neįprastas. Todėl oro linijų bendrovės nustatyti tam tikrus reikalavimus, kuriais uždraudė papildomą pavojų skrydžiui. Bendrasis principas yra gerbti visiems laive neturėtų būti nieko, kas galėtų kelti pavojų gyvybei ar sveikatai keleivių. Planuojate kelionę tikrai turėtų paklausti, ką galite atlikti į lėktuvą, kad būtų išvengta nemalonių siurprizų metu nusileidimo.

Yra du būdai, transportavimo dalykų: kai kurie pigus skrydziai ryanair iš jų pažymėti kaip bagažą į lėktuvą ir saugomi specialiose patalpose iki skrydžio, kitas galas – yra prekybos žmonėmis kaip rankinį bagažą salone. Per check-in bagažo turi praeiti patikrinimą. Kaip rankinį bagažą pasiimti į saloną gali būti būtinos medicinos prietaisai ir vaistai, kurie gali būti reikalingi skrydžio metu: termometras, gyvsidabris Sphygmomanometer, trijų procentų vandenilio peroksido (100 ml), gelių ir aerozolių, esantys talpyklose, kurių tūris iki 100 ml, taip pat supakuotas skaidrioje maišus. Sandariuose konteineriuose gamintojo galima įsivežti gyvsidabrio barometrą ir manometrą, vienkartiniai žiebtuvėliai.

Yra dalykų, jūs negalite sau leisti krauti bagažą lėktuve (ypač jei jis yra rankinis bagažas). Ji neturi neapolis būti tokių elementų, kaip žirklės su daugiau nei 6 cm, corkscrews, injekcinės adatos be specialaus gydytojo, būtinus atlikti tokį instrumentą, mezgimo virbalai, lankstymo peiliai peilis. Jei pirkote parduotuvėje oro uoste Duty be alkoholio arba kvepalų, už transportavimo pirkimą, turėtų būti čia skaidriai maiše pakuotėje ir sandariai įdarą. Alkoholis gali būti vartojamas prieš lipdami į lėktuvą.

Ypač griežtos taisyklės galioja visiems šaunamaisiais ginklais, dujų arba mentelėmis tipų ginklų. Pirma taisyklė: būtinai iš anksto informuoti oro bendrovę apie savo norą Kontrabandos ginklų. Antroji taisyklė yra ta, kad jūs turite leidimą naudoti specialias institucijas į juos. Bet koks šio pavojingo bagažo natūra oro uoste pigus bilietai i barselona išsinuomoti saugojimo skrydžio trukmę, ir jūs galite gauti jį po iškrovimo. Šaunamieji ginklai pasiduoda kaip bagažą į lėktuvą ir išleidžiamas kaip ypatingas atvejis, portfelis, krepšys, kurios atitinka saugumo reikalavimus.
Visos avialinijos neduok apskaitinės nuodingų, sprogių, degių arba radioaktyviųjų medžiagų, suskystintų ir suspaustas dujas.

Be nusipirko bilietą vežėjas paprastai rodo leistiną bagažo svorį ant plokštumos, kuri yra priimta ir gerbiama visame pasaulyje su mažų skirtumų įvairiose šalyse. Svoris vienam keleiviui priklauso įsigijo klasės erdvė: iki 40 kg – už pirmos klasės, 30 – už verslo klasės ir 20 – ekonominės klasės. Salone galite rankinį bagažą sveria iki šešių ar dešimt svarų.

Kaip matote, rinkti bagažą lėktuve – tai yra labai rimtas ir atsakingas, ir mes turime apie tai galvoti iš anksto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt