ES transporto komisaras: “Rail Baltica” projektas yra arčiau tikrovės, nei kada nors

Geležinkelio linijos “Rail Baltica” priartėti prie tikrovės, nei kada nors anksčiau, yra įsitikinęs, kad Europos Sąjunga (ES) Komisijos Transporto, Siim Kallas.

Kaip jis sakė, Estijos visuomeninė televizija ETV, projekto tvarkaraštis yra įtemptas ir laiko laukti. “Susitarimas dėl finansavimo sąlygų pasiekiama Tai reiškia, kad bendras finansavimas negali viršyti 85% -.. Tai labai didelis skaičius kitos infrastruktūros projektai yra ne tiek daug bendro finansavimo”, priduria jis.

Kallasas išreiškė viltį, kad visos trys Baltijos šalys pasieks susitarimą “Rail Baltica” problemą. “Lenkija Aš patvirtino, kad jie bus atlikti savo vaidmenį. Suomiai taip pat labai domina. (” Rail Baltica “) yra arčiau realybės nei bet kada”, pareiškė Komisijos narys.

Estijos ekonomikos ministras Juhan partsï sakė, kad per artimiausias kelias savaites bendros įmonės projekto “Rail Baltica” klausimas bus deramasi su Lietuvos ir lietuvių kolegomis, tačiau rugpjūtį gali parengti teisiškai.

Jis pridūrė, kad Estija takoskyra šiuo metu yra labai svarbus, ir kad pastangos ne ant popieriaus, bet ir konsultuodamasi su visomis suinteresuotosiomis šalimis, siekiant rasti geriausią sprendimą.

Kaip pranešama, skeptiškas požiūris į projekto bendros įmonės šią vasarą netikėtai išreiškė Lietuvą, teigiama, kad tinkamiausia teisinė forma bendros įmonės Europos ekonominių interesų grupių (EEIG) Nuomonės, daugiausia dėmesio skiriant infrastruktūrai susidoroti su nuosavybės trumpiausią įmanomą laiką klausimu.

Kaip pranešė Lietuvos žiniasklaidos penktadienį Vilniuje tarp EB ir pasiekė kompromisinį susitarimą, kad projektas vis dar ta pati infrastruktūra Lietuvoje Lietuvos rankose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt