Geriausi sąjungininkai – senas bulvių maišai ir krepšiai

Tęstinis keliautojai nuosavybė saugumo klausimais, pasiūlymų dėl maišelių pora.
Būkite pasirengę, kad, nesvarbu, kur jums važinėti, paprastai, kad nėra vietos, pašaliniams asmenims gali būti nustatomas gana lengvai ir greitai. Dažnai šis faktas turistinėse vietovėse bus pritraukti nepageidaujamą dėmesį nuo gatvės tirogtaju sukčiavimo ir kitų smulkių vertus, šie ženklai yra dažniausiai nekenksmingos.

Tačiau, kadangi jums atrodys turtingesni vienas, nes jūsų labiausiai pageidaujamą maišeliai arba kišenės atrodo turinio vagys, tad visi jūsų drabužiai ir rankinės turėtų būti taip paprasta, kaip įmanoma, ir – taip, būtent – nolietotakas. Ypatingas dėmesys gali būti skiriamas laptopsomas, fotoaparatų dėklai, nes vaikėzas jau įsiminė, kaip jie atrodo, ir žinau, kad paprastai tokiu vertingą turtą, kuris vėliau lengva suprasti.

Taigi, pavyzdžiui, mes naudojome specialius fotoaparatų dėklai neišsiskiriantis vietą ir šiek tiek susinervinęs Khaki audinio maišelį su diržu per galvą trankyti. Kitas tokio dizaino privalumas – kad skirtingai nuo įprastų pečių krepšiai, ne jums nebus suteikta galimybė nusimesti pečių, veikia praeitį.

Kiek įmanoma, neškirieties jų maišus. Jei nenorite laukti autobuso ir didelis kuprinės turėti savo pečių, padėkite jį ant žemės, bet per petį gauti kojose. Didelės kuprinės paprastai lietus “kailis”, vilkite jį per maišelį taip dažnai, kaip įmanoma – tai bus apsaugoti ne tik nuo drėgmės ir dulkių, bet ir iš kišenės angą maišeliai be jūsų žinios. Be to, tuo metu, kai “kailis” taps tvarkinga ir, tikiuosi, padarys jūsų maišas vis mažiau patraukli vagys akis.

Tačiau kartais jūs gaunate iš savo kuprinės teks atsisveikinti su noru – pavyzdžiui, paliekant jį į bagažinę. Tuo metu, pavyzdžiui, krepšiai nepatrauklumą yra būtinas savo saugumui (SAK”, kad kažkas atsitiktinai be pavojaus rankos).

Todėl keliautojai Tokiais atvejais net pakeruši su kai šiurkščiavilnių audinio bulvių maišas ar didelį plastikinį maišą rinkoje (languotas, Latvijos ypač populiarus dešimtojo dešimtmečio pradžioje), kur transportavimo laikas susikrauti dar jaunas ir brendigo kuprinė. Paprastai jis padeda maišelį kitų organinių susimaišiusi supainiojo paketas ir tampa nematomos. Tada tereikia tikėtis, kad kas nors iš jūsų maišelį bulvių suvynioti į maišus tikrai netyčia sumaišyti su bulvių maišas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt