Geriausios Paplūdimiai – Australijos versija

Australijos leidinys AskMen paskelbtas reitingą geriausių paplūdimių 2008. Pagrindiniai atrankos kriterijai buvo – karšta saulė, smėlis ir šilta jūra vėjas. Trys lyderiai – Majamis (JAV), Dubajus (JAE) ir Barselonos (Ispanija). Šie paplūdimiai yra ištiktų turistų barų ir restoranų veislių, energingas architektūros objektų, mažų parduotuvių, ir, svarbiausia buvimas – energingas naktinis gyvenimas.

Be šių trijų nuotraukose įtraukti miestų, tokių kaip Rio de Žaneire (Brazilija), Keiptaune (Pietų Afrika) ir Los Andžele (JAV). Čia pagrindiniai

Uožai įvairių plieno karnavalų ir kitų masinio pramogų. Plius puikios sąlygos vandens sporto, pavyzdžiui, burlenčių sportas. Be to, Holivudo įtaka, taip pat suvaidino savo vaidmenį, kurortų pasirinkimas. Santa Monica Beach mėgstamiausia vieta apklausos svetainėse tapo viena iš labiausiai lankomų turistinių vietų.

Užbaigti dešimtuką

Braitone (JK), Sidnėjus (Australija), Mumbai (Indija) ir Venecijoje (Italija). Paplūdimiai šių miestų derinti istorinį ir gamtos turtus.

Braitonas kažkada laikoma roko platforma dešimtmečiai, Sidnėjus ir vasaros sporto. Paplūdimys Mumbajus lankytojus traukė geriausius viešbučius ir Venecija, romantiškas kruizai gondola.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt