Ikonikovo Vairavimo mokyklos

Vilniuje veikia jau kurį laiką Ikonikovo vairavimo mokykla, kuri sujungia geriausias Lietuvoje instruktorių ir trenerių, kurie yra gerai apmokyti teorijos ir už savo dviratį atsakomybės. Ikonikovo vairavimo mokyklos vilniuje žada sutampa su veiksmais, kaip tai siūlo geriausias kainas ir kokybę, kaip patvirtinta, padarytais jau buvę mokiniai mokykloje, sakydamas, kad tai yra geriausia vieta gauti vairuotojo pažymėjimą. Be to, šiuo metu taikomos kursus internetu, gausite 10% nuolaidą, bet visi studentai ir moksleiviai, 50% nuolaida B kategorijos mokymo!

Ikonikovo suteikia šiuolaikišką mokymo procesą

Vairavimo mokyklos gali gauti vairuotojo pažymėjimą ir profesinių žinių įgijimą kategorijas: A, A1, A2, B, BE, C, C1, CE, D, D1, DE ir kodekso 95 (sertifikatas). Mokymo programa yra viskas su jumis su pasitikėjimu išmokti vairuoti. Intensyvus mokymosi procesas moko ne tik mokomi vairuoti automobilį, bet daug praktinių dalykų dabar saugus, ekonomiškas vairavimas, kuris jums bus labai naudinga, kai vairuojant!

Pagrindinė varomoji privalumai:
Aptarnavimo mokestis be jokių paslėptų išlaidų;
Rezultatus orientuotą mokymo programa;
Šiuolaikinės mokymo paslaugos;
Trumpiausias galimas mokymosi laiką;
Individualus požiūris, kursų dalyviai pagal savo istorinių žinių;
Nėra vairavimo mokyklos egzaminos.

“Ikonikovo” yra modernus vairavimo mokykla, kuri taip naujausius reikalavimus iš pirmaujančių užsienio ir mokyklos patirtimi. Šiuolaikiniai kambariai sukuria gerą mokymosi atmosferą, kuri kartu su kompetentingais, supratimo ir humoro apdovanoti mokytojai prasme mokiniais greitai ir lengvai įsisavinimas teorija, o ne klausimas pasikartojimo galvos.

Gauk vairuotojo pažymėjimą, taip pat greitai, kaip įmanoma!

Vairavimo Ikonikovo leidžia besimokantiesiems kuo greičiau gauti vairuotojo pažymėjimą. Akivaizdu, kad mokykla rūpinasi gerą įvaizdį pastato, nes mokymosi procese, nėra dirbtinių kliūčių tiesiog gauti daugiau pelno metu. Be to, studentų mokymosi grupių skaičius yra minimalus, todėl kiekvienas yra su individualiu požiūriu, kuris tik pagreitina mokymosi procesą.

Mokytojai ir instruktoriai prisitaikyti prie kiekvieno praktikanto pradinio žinių, tokiu būdu užtikrinant, kad veiksmingas mokymas mokiniams, kad mokyklos Ikonikovo nesiima Vairavimo mokyklos egzaminą! Instruktoriai profesionaliai apmokyti praktikantus, todėl nėra reikalo nereikalingas pelno patikrinimas ir užkirsti kelią kliento, kuris leidžia jums gauti vairuotojo pažymėjimą dar greičiau!

Pasitikrink savo žinias ir laimėk prizus

Net jei esate ne mokyklos studentas, Ikonikovo svetainėje galite sužinoti, kaip galite patikrinti, kaip gerai žinote kelių eismo taisykles, per interaktyvią mokyklos teorijos egzaminą ar KET teorijos egzaminą.

Vairuotojo pažymėjimas testas padės geriau pasirengti KESD egzaminą arba tiesiog pagerinti turimas žinias apie kelių taisykles.
Priešingai, KET teorija egzaminas yra sukurtas pagal naujausias testavimo medžiagų ir sulygintas su daugiausiai nekilnojamojo egzaminą.

Vairavimo kiekvieno tipo bandymo pagal naujausią reglamentai KET. Jei jus domina, būtinai eiti į Ikonikovo svetainėje, sužinoti daugiau apie vairavimo mokykla / Moto ir bandymai atliekami tarp tų, kurie įrengti geriausius rezultatus už kiekvieną mėnesį bus parengtas prizų įvairovė!

Jei vis dar nesate vairuotojas, tada verta pasvarstyti galimybė gauti bent sertifikatą galimybę Ikonikovo. Nuosavas vairavimo mokykla ikonikov.lt gali būti apibūdinta dviem žodžiais – dėmesio ir greitį! Jūs ne tik gauti vairuotojo pažymėjimą, bet ir tapti įsipareigojusi vairuotojas, išmoksite dalykų, kad jūs galite naudoti įvairiose situacijose, gavusi vairuotojo pažymėjimą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt