Ischia – sala Viduržemio jūroje

Barano pietrytinėje salos dalyje, 300 metrų virš jūros lygio. Tai yra gana panašus į Serrara – Fontana, pagrindinis gamtos grožį, kuris Pasimėgaukite vyno ir vaisių sodus pasivaikščioti, taip pat ugnikalnių kraterių, kurie išaugo į ir tapti kraštovaizdžio komponentas.

Per 12 amžiuje ugnikalnio išsiveržimas Barano viduramžių miestas buvo sugriautas lavos, kad ištempti visą kelią į jūrą, kur šiandien Ischia Ponte. Barano dalis tos pačios salos ilgiausią paplūdimį – Maronti ir Nitrodi šaltiniai. Barano iš ypač gražus, kai pigus skrydziai i praha žiūrint iš jūros laivu, su uolų, sudarant įspūdį, kad sala yra negyvenama.

Saloje yra taip pat galima eiti į ilgą dienų kelionės į Amalfi pakrantėje ir ugnikalnio išsiveržimo aukų Pompleju Sorrento pusiasalis, Capri ir Neapolyje sala, taip pat peržiūrėti savo saloje dienų kelionę palei laivu pakrantėje, taip pat pažvelgti į įvairių salos turą.

Salos gyventojai yra vienas iš įvairių amatininkų dažytos patiekalas pigus skrydziai i kieva profesijas. Jų dizainas tinka tiek tradicinių ir šiuolaikinių dizaino gerbėjams. Įvairūs gėrimų mėgėjams namie gali būti perkeltas į Italijos likerius. Šis regionas yra ypač būdinga citrinų likeris Limoncello ir riešutmedžio Nocillo ką daro vietos ir namuose. Taip pat skirtingi, muilas, kvepalai, žvakės ir purvo vertingi produktai šioje saloje eksportuojamu produktu.

Ischia saloje Viduržemio jūroje, todėl galima tikėtis, daugiausia švelnus Viduržemio jūros klimatas, pavasarį ir rudenį, vidutiniškai air baltic ištisus metus temperatūra yra apie 17°C. Nors – ypač karštomis vasaromis aukštos temperatūros nebus išvengta. Saloje yra gražus bet kuriuo metų laiku, bet tiems, kurie nori pagerinti sveikatą, bus tinka pavasario ir rudens mėnesiais, kai jis yra gražus likti šiltas baseinai.

Oficialiai šiemet didžiąją sezono metu šilumos centre saloje atidaryta balandžio 16 d. Šie metai yra gebėjimas atkurti savo sveikatą ir atsipalaiduoti pietinėje saloje, kai latvių vis dar šaltokas pavasaris, ty balandžio pabaigoje, organizuojamas kaip tiesioginis chartijos Neapolyje, iš kur keltai išvyksta Ischia saloje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt