Iset upė – Fish river su šuns kvapo

Urale, nesandarus arba kilęs daug įvairių upių, didelių ir labai mažų. Pradedant fontanelles baigia galioti iš pelkių ar ežerų, jie yra gana panašūs vienas į kitą. Ir kiekvienas turi savo istoriją, savo paslaptį, savo grožiu.

Vienas iš ilgiausių upių Uralo yra Iset upė. Jo ilgis viršija 600 km. Upė prasideda Sverdlovsko regione ir teka per dar dvi naujas sritis (Kurganas ir Tyumen) teritorijoje, patenka į upę Tobol. Be iset turi daug intakų: ažūriniai, Sisert, Patrushikha, Brusyanka, Kamyshenka, Kamenkoje, Canas, Jekaterinburgas, Techa Ichkina, Barneva IK, Miass Mostovka, Tersyuk, Iryum. Su vidutinis gylis apie 2 m pločio iset 30-70 m srauto upės 2,5 m /s vidutinį. Žemiau miesto Shadrinska upė tampa laivybai.

Apie tai, kaip skrydžiai upės gavo savo pavadinimą iset, nėra aiškios nuomonės. Yra keletas variantų, seniausias iš jų: “. Šuns kvapo” iš totorių “naudojami a”, o tai reiškia, kaip Tačiau yra dvi versijos Ket “Fish River” (“ISE set”) ir Vogulsky “daug žuvies.” Be iset tikrai daug žuvies: dace, pūgžlys, karpis, karpiai, karšiai, ešeriai, lynai, gružliai, kuojos, ešeriai, karpiai, aukšlės, Raudė, lydekos, IDE.

Iset upės apylinkėse žmonių gyventa nuo seniausių laikų. Archeologai atrado senovės gyvenviečių liekanos pasakyti, kad žmonės čia apsigyveno daugiau nei prieš devynis tūkstančius metų. Ir iki šiol mokslininkai rasti urvas paveikslų, akmeninius įrankius, senovės altoriai, strėlių antgalių. Tik viršutinės iset rašo daugiau nei 140 archeologinių vietų.

Iset buvo vandenų susiejimas Sibiro į Europą. Senovės ryanair skrydžiai moneta rasti čia laikomas įrodymas, kad Iset upė buvo vienas iš Šilko kelio nuorodos.

Iset sutelkti daug įvairių mineralų, nors laikui bėgant šios atsargos buvo išeikvoti, ir sukelia didelę žalą aplinkai. Senovėje čia medžioti aukso ir XIX amžiuje aukso placer šalia n. § Maly ištakos rasti deimantus. Be to, čia kasamas rubinų, topazas, akvamarinas, Chrizoberilas, akvamarinas, ir geležies rūda.

Iset kranto nepaprastai gražus. Yra daug žinomų gamtos paminklai – bazalto uolos, olos ir akmuo vartai (žymiausia – Smolinskaya urvas). Kodėl tik uolų pavadinimai: Trys urvas, Dinozaurų, dramblys pėdų, Septyni Broliai, pelėda, mūrinis ramstis, ir tt

Uralo – mėgstamiausia vieta gerbėjų ekstremalaus sporto. Alpinistas ir labai irkluotojas traukia iset upę. Apraudātājs riba (į vietos – Burkan) londonas vilnius laikomas garsiausių vieta tarp sirgalių plaustas ant įvairių valtys vandens.

Pjovimo per vulkaninės uolienos, kurias sudaro akmens ketera, jos sudėtingumą Howler įvertintas pagal 2. į 5 kategorijas, priklausomai nuo vandens lygio ir kategorijų, naudojamų teismai. Štai beveik visi vietiniai kliūčių: medžių, spaustuvai, statinė, slyvų. Nenuostabu, kad jis yra vadinamas laidininkų Meka, o ne tik vietos lygmeniu. Įsikūręs tik 20 km nuo tos vietos, kur upė darė šį stebuklą Iset Kamensk-yra pagrindinis geležinkelio mazgas. Jis darė Howler galima ekstremalios ir iš kitų regionų.

Įtaigus elementų iš akmens ir vandens, kuris yra iš Howler riba, ir iš iset upės apskritai visai, pritraukia gamtos mylėtojai. Ir kas tik čia buvo, tikrai stengsis grįžti čia dar kartą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt