Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Sprendimas dėl vestuvių buvo priimta! Jūs pradedate galvoti apie sunkvežimių, suknelė ir kostiumas, santuokos registravimo vietą, šalies vietoje, kvietimai, muzikantai, daug daugiau ar mažiau svarbių dalykų, ir, žinoma, vestuvių fotografas. Pabandykime Jums padėti!

Iš pradžių išsiaiškinti savo norus ir finansines galimybes. Ieškoti interneto vestuvių nuotraukos, kad jums patinka, zondas draugai vestuvinių albumų, pažvelgti į garsaus fotografo darbą, net jei jie nėra vestuvių nuotraukos. Tai padės apžvelgti nuotraukose pasirenkant vestuvių fotografo paslaugos. Pinigų suma, kurią žmonės paprastai skiriami vestuvių fotografija yra labai skirtingi, jie ne visada proporcingas žmonių pajamų lygį. Jūs žinote, kaip vestuvių fotografija (darant prielaidą, kad yra fotografuojami iš nuotakos pasiruošimo padalinti po vidurnakčio tortą) gali būti sulygintas su fotografo darbo po kelių savaičių (savaitę tradicinių penkias 8 valandų dienų). Fotografavimo 10-16 valandas po to bent dvi savaites darbo prie kompiuterio, perdirbimo nuotraukas, ir vykdyti klientų produktai turi būti grąžintas, tiesiog gauti apie Fotografijos ir kitose vietose, kurios užima daug laiko, bet laikas yra pinigai. Dalis pajamų eiti į naują Fototechnika pirkimo ir techninės priežiūros foto įranga.

Tai prisiminti ne gaila vestuvių fotografo padėtį, tačiau potencialaus kliento suprasti, kad pigiausias pasiūlymas fotografavimo atvejų, paprastai yra kompromisas su sauga ir teikiamų paslaugų kokybe, bet pats brangiausias atvejis pasiūla jau sumokėjo už dailininko vardą ir populiarumą.

Kitas žingsnis galėtų būti įmanoma identifikuoti vestuvių fotografai konsultuojantis su draugais ir ieškoti pasiūlymai internete. Funkcijos ir suraskite internetas yra didžiulė. Pirma, mes siūlome jums pažvelgti į Latvijos vestuvių fotografai asociacijos svetainė narių sąraše, kuriame yra informacija apie paslaugas ir kainas, ir nuorodas į svetaines. Vestuvių fotografas siūlo taip pat santuokos ryšys, pavyzdžiui razauskai.lt ir pan.

Kitas metodas yra fotografo pasirinkimas gali būti fotografas svetainė tyrimai. Stodama į statistinius puslapių (razauskai.lt) ir atidarius skyrių “Photo” galite pamatyti fotografai svetainė populiarumas tvarka. Beveik visi iš geriausių vestuvių fotografų tokių svetainių yra palengvinti pasirinkimų priėmimą. Kaip ir nieko, informacija apie vestuvių fotografų galima ieškoti Google ar paieškos puslapių, bet jūs turite būti labai atsargūs, nes tai nėra geras gyvenimas ir aukštos kokybės pavyko, fotografas reklamuoti Skelbimų puslapių, taip pat povandeniniai akmenys geras fotografas – Prašomas perduoti asmuo, rezervacijos jį kuo greičiau (dažnai mokama iš anksto). Paprastai vestuvės, kuris vyksta vasarą, rezervavimas (fotografų pasirinkimas) vyksta pradedant žiemos mėnesiais, todėl, jei jūs pasirinkote fotografas metu Užsisakykite jo vestuvių kuo greičiau datas. Ieškokite nuomones apie internetą, bet ne atkreipti dėmesį į juos, nes virtualiame pasaulyje linkę būti ” klonai “(netikras asmuo) su skirtingais vartotojų vardais, už kurio stovi tik vienam asmeniui. Labai dažnai kai forumuose galima rasti savireklamos tekstu: “aš rekomenduoju labai gerą fotografą …” arba “nufotografuoti vestuvėms – liko laisva tik kelios dienos …”. Čia be komentarų. Atkreipkite dėmesį į tų fotografų, kurie pradeda fotografuoti tą patį rytą – nuo nuotaka rengiasi vestuves. Yra tikimybė, kad gausite meniškai vertingų nuotraukų, jei leisite jam fotografuoti procesą.

Vienas fotografas yra gera, tačiau du fotografai yra net geriau! Kai fotografai pasiūlyti papildomų galimybių fotografuoti kartu su padėjėju ar antrą padėjėju-fotografas. Naudokite šią parinktį, kaip vienas žmogus, nesvarbu, kaip gerai fotografas, jis taip pat negalėtų būti keliose vietose tuo pačiu metu, ypač jei jaunikis yra ne kartu su nuotaka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt