Kaip sumažinti automobilių nuomos draudimo išlaidas?

Automobilių nuoma yra patogus būdas tiems, kurie nenori ilgalaikių įsipareigojimų su lizingo bendrovių, kurie nori dažno automobilio modelio ir prekės ženklo pakeitimo, taip pat tiems, kurie planuoja savo laiką ir išlaidas, tai yra šiandien, o rytoj turiu automobilį, bet kitą. Nors tai atrodo puikus pasirinkimas tiems, kuriem nereikia vairuoti automobilį kiekvieną dieną, ši paslauga gali patenkinti gana brangus, jei tu negali rasti labiausiai ekonomiškas variantas tiesiai į jūsų turtą, kai jis ateina. Vienas iš būdų, kaip sutaupyti – mažinti automobilių nuomos draudimo išlaidas.

1.Draudimas yra būtinas!

Kaip sumažinti automobilių nuomos draudimą, pirmasis patarimas išlaidas susitarimo dėl kompanijos truerent nuoma automobilio nuomos, tačiau yra įsitikinti, kad automobilių nuomos mokestis apima transporto priemonių draudimo įmoką. Man nieko blogo nenutiks! Net išsinuomoti automobilį vieną dieną, jūs turite teikti draudimą, nes jį bus apginti ne tik save, bet ir savo rankinėje iš labai didelių ir nereikalingų išlaidų.

2.Tavo amžius!

Kiekviena automobilių nuomos kompanija turi savo kainų politiką ir reglamentus, taip pat nurodo mažiausią vairavimo amžiaus, kurie gali išsinuomoti automobilį. Vidutiniškai, yra du amžiaus lubai – 21 ar 25 metų (šiuo metu, nors tai būtų tikslinga paminėti, kad mažos savininkų, įskaitant dažniausiai nėra taikomos papildomos priemokos, tik todėl, kad esate jaunesni nei standartas, patvirtintas). Tačiau draudimo bendrovės taip pat dažnai priimtinesnis amžiaus riba. Jei esate pakankamai suaugę, kad samdyti galbūt būsi ne senas pakankamai turėti draudimo bendrovę jums 100% patikimumo. Jei jus jaunesnis kaip 25 metų amžiaus, Jums gali būti taikomi papildomi draudimo išmoką.

3. Ar jums reikalinga prabanga?

Jei ketinate taupyti draudimo sąskaita, naujesnis, brangesnis ir išskirtinumas, kaip įspūdinga yra draudimo suma. Savo ruožtu, šiek tiek senesnių automobilių, turintys aukštąjį ridos draudimo kainuos daug mažiau. Gal jums nereikia borto kompiuterio vieną dieną, jei turite palikti gerą įspūdį bosui arba mergina.

4.Draudymas nuo pažeidimų

Pats paprasčiausias ir pigiausias sprendimas dėl automobilių nuomos ir pasirenkant draudimo rūšys yra pirkti draudimą nuo sugadinimo. Tai apsauga, kuri apriboja savo finansinę atsakomybę. Būtent, pati transporto priemonė jau apdraustas nuo įvairių rūšių automobilių nuomos žalos, taip pat vandalizmas, sprogimas ar stichinių nelaimių atveju. Draudimas sumažina finansinę atsakomybę atskaitomos ribos (pvz. stiklai, padangos, atsarginės raktai, buksyravimo išlaidos, kurie nėra įtraukiami į draudimą). Šis draudimas yra dažnai naudinga derinti draudimą ir nuo mikroautobusų vagystės, zr. http://truerentnuoma.lt/krovininiu-mikroautobusu-nuoma/.

5.Išlaidos

Kai išsinuomoti automobilį turėsite sumokėti tam tikrą pinigų sumą už remontą ar keisdami automobilio avariją ar kitą gedimą. Tai yra žinomas kaip atskaitos sumą. Išskaita dydis paprastai užblokuotas jūsų kredito kortelės arba užstato formą prieš išvykdami į automobilių nuomos punktą. Jei yra nelaimingas atsitikimas ar automobilio žalą, draudimas apims remonto išlaidas, vienintelis dalykas, ką jums reikės padengti tas pats, ten bus suma jums bus nurodyta, kaip atskaitomas.

Draudimas yra labai svarbus, ir tai yra jūsų pagalvė. Tai geriau įdėti atitinkamą pinigų sumą, o ne vėliau įkąsti pirštus, galvoju, kodėl man buvo taip šykštus su savimi. Bet atminkite – jūs taip pat galite apdrausti išmintingi, todėl visada pakonsultokites su automobilių nuomos kompanijų, nes jie padės jums rasti geriausią sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt