Keliai neturtingi ir turtingi turistai atsiskyrė

Kelionių agentūra apibendrino vasaros sezoną. Lyderiai buvo Turkija, Egiptas, Ispanija ir Rusija. Nesugebėjimas pasuko sezoną Kroatijos ir Tunise. Įdomu tai, kad šiais metais nebuvo aiškiai atskirti kryptys pajamų turistai. Turkija ir Egiptas įgyti reputaciją tinka tik ekonomiškas atostogas. Turtingas turistai

Pasikeitė pageidavimus ir ieškoti į Europą. Tarp jų yra labiau populiarus Maljorka, Kanarų salos, taip pat kruizai.

Skaičius rusai vizitą Turkijoje šį sezoną, anot ekspertų vertinimais, siekė apie 2 milijonai žmonių. Tačiau pusė jų keliauja elementų šaudyklės.

Nepaisant kainos šuolio (prieš sezoną, jos padidėjo vidutiniškai 20%), nuo gegužės o gauti lėktuvų bilietus į Faro patogu internetu svetainėje http://flymaster.lt/portugalija/faro.php iki liepos, pardavimai šioje srityje buvo labai gera. Biudžetinės viešbučio išlaidų Savaitės kelionę ir likti maždaug $ 300. Operatoriai tikėjosi sugauti savo vasaros sezonui. Bet staiga padidinti pardavimus rugpjūtį neįvyko: kainos pakilo per daug kryptį ir turistai nori eiti į Europą pervežimas, kodėl tai, kad žmonės, kurie atvyksta pailsėti į užsienį pirmą kartą arba turėti maždaug 300 $ biudžetą, daugiau. tiesiog pasirinkti Turkiją ar Egiptą. Kai biudžetas auga, šios ir palyginti pigius bilietus į Svediją gali internetu svetainėje flymaster.lt/svedija/ kelionės jie jau yra atrinkti Europos šalyse.

Rusai yra labiau linkę keliauti į Egiptą vasarą, nes šiluma yra šiek tiek blogiau nei turkų, o kainos yra gana humaniškas. Rugpjūtį, aplink Hurgada ir Šarm el Šeichas vieta buvo labai sunku rasti. Tačiau mėnesio pabaigoje paklausa ištirpo ir pailsėti savaitę klasės viešbutis gali būti turėjo už $ 300.

Turkija ir Egiptas lieka lyderiai būtent ekonominiai turai, iš aukštesnių ir surasti lėktuvų bilietus į Fuerteventurą patogiausiai saite http://flymaster.lt/ispanija/fuerteventura.php kainų segmente pirkėjams teka į Europą. Ispanijoje, pavyzdžiui, šį sezoną, kad aktyviausiai auga pardavimai Maljorka ir Kanarų salose. Šioje šalyje, mūsų tautiečiai yra populiarus daugiausia keturių ir penkių žvaigždučių viešbučiai. Kainos kelionė į tokį rodymą pradeda su 600 € per savaitę. Apskritai, Rusijos turistų srautas Ispanijoje pirmą kartą per pastaruosius trejus metus išaugo 15%.

Šią vasarą turistai noriai išvyko į Italiją ir įžengė į mados kruizai Viduržemio ir Šiaurės Europoje. Tačiau Kroatijai paklausa buvo labai silpnas – daugiausia dėl to, kad kainos yra beveik ispanų, ir atitinkamas paslaugų klientai negali gauti. Rusijos turistų srautą mažėja maždaug 15-20% išgyvena ir Kipras – dėl vizų režimo įvedimo ir per dideles kainas šalyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt