Kemeras Turkų vandens parkas kviečia turistus

Pastaraisiais metais Turkija tapo Meka natūra Rusijos turistų. Ir nenuostabu: trumpas apynių, įvairiakalbis personalas viešbučiuose, paketus “viskas įskaičiuota” demokratinių kainas. Tokios atostogos gali sau leisti net labai turtingi rusų šeimą. Būtinai aplankyti garsiąją vandens parkas Kemer! Pristatė Nuotraukos žemiau.

Turkų Kemeras yra viena iš populiariausių centrų gydomajam turizmui. Paragavo visus paslaugų ir pramogų į viešbutį įvairių malonumų, aš noriu eiti į miesto pakraštyje ir aplankyti vietos atrakcionai. Pavyzdžiui, vandens parkas. Kemeras, ir visi Turkijos pakrantės, garsėja savo vandens atrakcionai.

Tuo vandens Park Resort Kemer yra įsikūręs išsamiomis priežastimis šešių tūkstančių kvadratinių metrų. m su laukimo darbuotojų daugiau nei 750 žmonių. “Vandens pasaulis” lektuvu bilietai i porto pradėjo savo aktyvią veiklą pramogų srityje ties praėjusio amžiaus 90-ųjų pabaigoje ir nuo tada iš žmonių, norinčių apsilankyti skaičius didėja kiekvieną sezoną.

Atsižvelgiant į Kemer vandens parke miesto “Vandens pasaulis” yra mėgstamiausia paskirties vietą gyventojams ir svečiams kurorto, tiek suaugusiems ir vaikams įvairaus amžiaus. Įvairūs atrakcionai nepaliks abejingų, čia jie pateikti labai įvairių kiekvienam skoniui ir amžiaus.

Galbūt turėtume pradėti nuo labiausiai ekstremalių pramogų mieste Kemer aprašymas. Vandens parkas siūlo ekstremalių važiuoja “juodoji skylė” traukia su 92 metrų bebaimis tyrinėtojų nežinoma, ir “Crazy upė” visiškai pateisina savo pavadinimą. Ne ryga malaga mažiau kaip pakutenti nervų tautybių “Typhoon” ir “kritimo”.

Patyrusi visą jaudulį norite atsipalaiduoti jaukioje denio kėdės prie pagal atogrąžų palmių pavėsyje baseino krašto… O gal tai geriau palepinti savo pavargę kūno ir sūkurinėje vonioje ir mėgautis mažai triukšmo krioklio? The choice is yours.

Jaunesniems svečiams yra vandens parkas per daug įdomios veiklos. Specialiai sukurta “Vaikų ir jaunimo klubas” plinta per 500 kvadratinių metrų plotą. m, atvėrė duris smalsiems berniukams ir mergaitėms. Vaikų baseinas su skaidres, žaislų ir žaidimų, pritraukti jų dėmesį.

Alkanas, skubėti valgyti restoranuose ir kavinėse “Water World”. Tiems, kurie nori greitai užkandinių atvira lektuvu bilietai i stambula «Greitas Maistas». Jūs galite papietauti patalpose arba lauke ant ypatinga. Gaivieji gėrimai ir desertai, galite pabandyti teisę prie baseino ilgą laiką ramiai iš savo pomėgiais.

Entuziastai tradicinių turkų patiekalų įvertins puikų darbą virėjai, pasirinkdami mėgstamą patiekalą iš didžiulės asortimento meniu. Beje, specialūs patiekalai atnaujinami kas valandą. Baras “Delfinas” skiriasi nuo kitų kavinės vitaminu specialiu meniu, kuris gali atgauti jėgas per keletą minučių reikalas.

Visi svečiai gauna vandens parkas laisvo draudimo, kad būtų užtikrinta saugi ir aktyvus įėjimo. Atsižvelgiant į Kemer Waterpark Resort “Vandens pasaulis” yra atvira kasdien 6:00-10:00, tačiau dauguma važiuoja ir baseinai pradėti plataus masto operaciją tik 10 ryte. Už bilietą jūs turite mokėti $ 9, po 14,00 – $ 12.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt