Kengo Reno, praktiškumas ir komfortas

Reno Kengo automobilis grupės iš Prancūzijos Renault, yra daugiafunkcinis paskirtį. Mašinoje komforto lygį mikroautobusų viduriniosios klasės, padidėjęs pralaidumas ir ratų pavara versiją ir galimybes sunkvežimį, apskaičiuoto už 550 kg apkrovą. Pagaminta pagal standartą metalinis dviejų durų van ir universalas schema Dviejų priekinių sūpynės, du galiniai slankiosios ir vieną tralo bagažinės dangčio. Reno modifikacija Kengo visi vyrių durys, tačiau paklausa nenaudoja šią mašiną, nes galinės durys sūpynės versija sukuria tam tikrą automobilių stovėjimo aikštelės, automobilių stovėjimo aikštelės ir kitose vietose, kur erdvė yra ribota nepatogumus.

Serijinė gamyba Renault Kengo kurių specifikacijos yra visiškai suremontuoti auto atitiko to meto reikalavimus, pradėta 1998, ir automobilis iš karto tapo viena iš populiariausių modelių. Vairo stiprintuvas, elektriniai langai, centrinis elektroninis užraktas, ABS, oro pagalvės, ir pagaliau, oro kondicionierius. Visi šie techniniai papildymai, siekiant pritraukti pirkėjų ir vertinimai Reno Kengo nuolat auga. Varikliai buvo keli benzino ir dyzelino, skiriasi galia ir tūris. Pavarų taip pat įdiegta kelių variantų, keturių greičių automatine pavarų dėže, penkių greičių mechanine ir pusiau automatinės pavarų be sankabos.

Pirmasis atnaujinimas Reno Kengo vyko 2005. Tiesiog tarp 2004 ir 2007 į Reno bendrovė priėmė naują firminį ir Reno Kengo buvo viena automobilio duslintuvo remontas iš priemonių, kurios patenka į šios programos taikymo sritį. Be pagrindinio įrangos mašina apima rūko žibintai, apdailos esmės pagerintas kompiuteris spalvų paletė pasirinkimai apmušalai ir interjero durelėse salone taikymo buvo vizualiai lengvesni ir erdvesni. Be to, vidaus patobulinimų, galimybė pasirinkti Reno Kengo su keturių ratų pavara 4×4 sistemą, kuri yra gana malonu daug klientų, gyvenančių kaimo provincijos.

Atnaujinus Reno Kengo tapo automobilis padidėjo praktiškumą, taip sakant. Talpa mašinos netgi gali surengti didelę šeimą, ir bagažinė leidžia įkelti daug dalykų. Suma Naudingo ploto krovinių skyriuje buvo 2650 litrų, ir sustiprinta automobilio vaziuokles remontas galinė pakaba krovinius iki 700 kg. Eksterjeras Reno Kengo sudaro keletas tauriųjų linijos, jo išvaizda rodo prancūzų kilmės. Harmoningas derinys įvairių mašinų išimtinę galiniai žibintai su praktinėmis grandinėmis visą užpakalinės dalies ir šoninių linijų elegancija geriausiai tinka prie laisvo nevaržomo dizaino pertvarą.

Varikliai Reno Kengo, turi tik teigiamus atsiliepimus, jų savybes, kaip negali atsakyti geresnius greičio optimizavimo problemas kelyje ir miesto aplinkoje variklių Renault Kengo parodyti gerą pagreitį. Varikliai prekės D7F 8V ir D4F 16V, bendras tūris 1,2 litro, 60 ir 75 AG, patikima ir nuspėjama, sunkios pradžios tik prie 40 laipsnių žemiau nulio, talpa, bet kitų mašinų gamykla lengvai temperatūra.

>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt