Kinijos įdomumai

Šanchajus yra didžiausias šalies miestas, taip pat žinomas kaip “Rytų Paryžius”. Jis yra žinomas kaip turizmo centras su daug puikių viešbučių, restoranų ir pramogų centrų. Įsikūręs egzotinių dalių senamiesčio centre Čenhuanmjao – globėjas šventyklų mieste. Vietų, kurias verta Renmin Square, kur Šanchajaus muziejus, Šanchajaus parodų centras, meno ir istorijos muziejus, mokslo muziejus, mandarinų J. Sodas, Nefrito Budos šventykla, Lunhuasi vienuolynas.

Tibetas – tūkstančiai vienuolynų ir senovės kultūros žemės Skaityta Tibeto širdį dešimtys Budistų vienuolynai ir šventyklos, labiausiai žinomas iš jų yra Jokhanas vienuolynas ir Patalas rūmai – Dalai Lamos rezidencija. Vienas Kinijos lektuvu bilietai i paryziu įspūdingiausių vietų yra Didžioji kinų siena, kuri eina per valstybės kelis tūkstančius kilometrų. Hainan sala – didžiausias šalyje. Saloje yra vienas iš geriausių kūrortrajoniem Rytų Azijos. Tai fantastinis ir Guantanas Sinlunas karštų šaltinių ir kriokliai parkai, Ma senovės vulkanas, Azijoje okenarijs “Vidurio Karalystėje” didžiausia. Salos geriausias kurortas Sanija – gana brangus, tačiau tarp turistų mėgstamas.

Taip pat įdomu Junheguna – amžinai ramybės šventykla, netoli Ihejuana – vasaros rūmus ir gyventi. Tuančena – “Devyni drakonas siena” Xian yra senovės kinų sostinė iš didžiausių Kinijos šiaurės aviabilietai i kopenhaga vakaruose centro. Nuo Xi’an senovės Šilko kelio pradžioje. Svetimos pirkliai čia gyveno jau keletą metų ir net davė savo religijos atitinkamų maldos. Miestas išsaugo didelę musulmonų mečetes regione, būdingus kasdienio gyvenimo ir tradicijų. Miestas gali būti peržiūrėtas imperatorius Cinšihuana kapų ir garsųjį Terakotos armija, tačiau netoliese Džoukoudjana yra unikali vieta, kur archeologai rado senovės žmonių palaikai. Beidaihe – Geltonoji jūra pakrantė atostogų miestelis. Į miesto pietuose yra žinomas “Golden Beach”, su dideliu smėlio kopos.

Netoliese yra keletas pigus skrydziai i berlyna kitų žinomų kurortų – Kinhuangdao ir Hebei. Sučžou – parkas-sodas ansamblis išliko pirmųjų dienų dinastijos. Mount Tai, įsikūręs Konfucijaus šventykla, viena iš populiariausių šventyklų. Pingyao – Čžengos šventykla, miesto siena, Činsjuiguan šventovė. Lidzjana yra mažas miestelis, UNESCO paveldo sąrašą. Miestas didžiuojasi didžiausią plotą Sifan-gatvės, kuri yra padengta akmens plokštės. Guangzhou – didžiausias šalies zoologijos sodas, Guangdžou muziejus, Guantasas Huaisengas ir mečetės, šešių pav šventovė. Čongčingas – vienas iš seniausių miestų, apsuptas kalnų. Honkongas – verslo ir verslo centras. Miestas gali būti peržiūrėtas daug dangoraižių, Viktorijos parkas, “plaukiojančiu rinkos srityje,” Vyrai Mo šventykla, “Jūrininkų rojus”, Centrinėje rinkoje, Šv.Jono anglikonų bažnyčia, zoologijos sodas, botanikos sodai, “Ripalz Bay” ir “Deep Water Bay” paplūdimys, Kosmonautika muziejus, istorijos muziejus, žinomas viešbutis “Peninsula” Paukščių sodas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt