Kosmoso energija paieška

Nacionalinės vienybės diena, kuri šiemet švęs rusus keturias dienas – nuo 4 iki lapkričio 7 Rusijos piliečiai susitiks Stambulo.

Turkų miestas tapo lyderiu prašymus keliautojams bilietus lapkričio 3 grąžinti Lapkričio 7 d. Šie duomenys pateikiami darbuotojams pateikiama versija euromag paieškos internete-bilietus SkyScanner.

Stambule įvertinimas rusai prašymai šiuo laikotarpiu po Maskvoje pigus skrydziai lt ir Sankt Peterburge. “Akivaizdu, kad daugelis ateina aplankyti draugus ir gimines”, – paaiškinti darbuotojams SkyScanner.

Kitas Rusijos mieste pagautas reitingas – Kaliningrado, tai yra septintą eilutę. Iš Vakarų Rusijos regiono sostinė praėjo priekį Europos sostinių, tokių kaip Paryžius, Berlynas ir Prahoje.

Už Kaliningrade, po Vienoje ir Kijeve, ir uždaro dešimtuką – Milan

Taigi, Rusijos keliautojai, dėl trumpo ryanair.lt trukmės atostogas, kaip vieta gyventi pasirinkti miestą, esantį už dviejų ar trijų valandų skrydžio atstumo.

Tačiau yra tokių, kurie išplėtė savo lapkritis atostogas, atsižvelgiant keletą dienų papildomo laiko išjungti ar atostogų. Šiuo atveju rango užklausas rusai Spalis Lapkritis pridėta tolimą miestą.

Pirmoji vieta šiame reitinge yra Maskva, kuri po airBaltic Bankoką. Prancūzijos sostinė, palyginti su ankstesniu įvertinimu (prašo spalį) pakilo dvi pozicijas ir užėmė trečiąją vietą.

Kitas ateis Sankt Peterburgo, Prahos, Miunchenas, Tel Avivas, Milanas, Berlynas ir Barselona.

Skyscanner taip pat atkreipia dėmesį į tendenciją anksčiau išdėstytą – ir savigalbos užsakymas Skrydžiai į egzotiškas vietas. Taigi, spalio mėnesį, sistemos vartotojai daugiau nei įprasta palūkanas oro kelionės Balyje, Honkonge, Šarm El Šeichas ir Hurgada, taip pat Singapūre ir Kvala Lumpūras.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt