Kosta Brava – laukinių pakrantė

Kosta Brava – tai nuostabi, graži Viduržemio jūros pakrantė, pradedant nuo Barselonos ir galų gale netoli Prancūzijos sienos. Kosta Brava – jie aikštelės, pušų apaugę krantai, jūros apvėsmotas patrauklių paplūdimiai. Šios svetainės dažnai vadinama laukinių pakrantė, kaip didžioji dalis pakrantės sausumos – kalnai ir stačios uolos, prie jūros, kad nepalieka net mažiausias taškelis žemės į paplūdimį. Tačiau ten, kur yra siauri paplūdimiai, puikūs kurortai jau užaugo.

Šios svetainės yra labai populiarūs tarp mėgėjų plaukimo, 10 m nuo jūros kranto yra pakankamai giliai. Tarp populiariausių kurortų Costa Brava pigus skrydziai yra Tossa de Mar ir Lloret de Mar. Jie Jums pasiūlyti pigesnės, bet vietoj nepamirštamas atostogas. Šie kurortai yra daug galimybių sporto veikla. Golfas, tenisas, važinėjimas dviračiu Iš čia mes galime lengvai patekti į netoliese Barselona, ​​aplankyti Salvadoro Dali muziejų, Montserrat vienuolyną – seniausių šalyje. Vaikai bus meilė regiono tikrai vandens parkas, zoologijos sodas “qualeon” ir Jūros parkas “Marinlanda”. Tarp kurortų turi gerai išvystytą transporto – autobusų, traukinių ir jūrų transportui.

Lloret de Mar. Tai didžiausias ir populiariausias kurortas Kosta pigus skrydziai i berlyna Brava. Yra daug modernūs viešbučiai, pramogų centrai, parduotuvės ir puikūs paplūdimiai, kuri tęsiasi per visą miesto zonoje. Miestas įsikūręs apie 70 km nuo Barselonos. Iki padidinti turizmą, kuris prasidėjo aštuntajame praėjusio amžiaus, plotas buvo pagrindinis šaltinis gyvenimas vyno, alyvuogių ir žvejyba. Šiandien ji yra miestas, įsikūręs dauguma pakrantės viešbučiai, restoranai, diskotekos ir pramogų centrų. Palei jūrą tęsiasi puiki pėsčiųjų alėja – “promenada”, tačiau šalia atviros pramogų centras, burbuliuoja naktinis gyvenimas.

Vakarus galėsite praleisti šiuolaikinių kazino, jaukūs restoranai mėgautis puikios Ispanų pigus skrydziai i dublina virtuvę ar mėgautis vakaro diskoteka. Nuo įspūdingas pakrančių kraštovaizdžiu tūkstančių restoranų, kavinių ir naktinių klubų žibintai apšviesti nakties dangų ir jūrą. Dauguma rekreacinės zonos glaudžiai tik auštant. už miesto ribų buvo artėja prie paplūdimio vaizdingos pušų giraitės, miškai uolų kranto. Poilsis mėgėjai galės išsinuomoti visų būtinų vandens veikla. Architektūros pritraukti gerbėjų San Roma bažnyčios.

Lloret de Mar kurorte kiekvienam keliautojui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, siūlo daugybę pramogų galimybės daugybė, kurie palieka, kad unikalus ir įsimintinas. Kurortas sukūrė puikias ryšius su kaimyninių miestų. Netoliese yra ” Water World “vandens parkas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt