Kur Dominikos Respublika

Dominikos Respublika, įsikūrusi rytinėje didinga salos Haitis yra pati didžiausia turistų. Šalis su turtinga istorija ir originalių tradicijų pritraukia keliautojus visame pasaulyje grožėtis Karibų širdies grožį. Vietos, kur Dominikos Respublika, pilnas paslapčių ir mįslių, ir istorinių paminklų ir architektūros vertybių seniai pralenkė buvimas daugelyje Azijos šalių. Verta aplankyti tiems, kurie vertina kokybę ir prabangūs atostogų.

Dominikos Respublika

Tai šalis, turinti atogrąžų klimatas patogus, malonus savo lankytojams šilta jūra ištisus metus. Net sausio vandens temperatūra neturi nukristi žemiau 24 laipsnių Celsijaus. Šalies sostinė – Santo Domingas. Valstybinė kalba – ispanų, ir paskutines minutes keliones pasiulymai didelė dalis gyventojų yra mulatas. Prabangūs viešbučiai į Europos lygmenį, unikalia gamta ir graži architektūra nustebins net išrankiausių keliautojas į nuostabų kraštą, kur yra Dominikos. Kiekvienas, kuris apsilanko šią fantastišką šalį, myliu ją amžinai ir visada nori sugrįžti vėl.

paplūdimio atostogų į Dominikos Respubliką

Šalis, kurios vis dar dainavo Columbus įspūdį jums begalines aukso paplūdimiai, skaidriais vandenimis ir nuostabi koralų rifus. Jūs galite pilnai mėgautis egzotinių žolių, įvairių floros ir faunos, kartą per tropikų širdį.

Dominikos Respublika siūlo degancios keliones egiptas puikias sąlygas paplūdimio atostogų. Jei norite mėgautis unikalus jūros įlankose, pamatyti gintaro indėlius, naršyti ar gelminei žvejybai, eikite į šiaurinę šalies pakrantėje, Kosta del Ambar. Suprantu jo svajonė patekti į gražiausių kriokliai ir retų tropinių augalų pasaulyje galima rasti aplink Jarabacoa mieste. Šiandienos sostinėje Santo Domingas, gausite ne mažiau prašmatnus įspūdį nuostabų paplūdimio atostogų. Kur yra Dominikos, jūsų laukia audringa naktis, prabangūs viešbučiai, prabangūs parduotuvių ir aksomo saulės.

Ekskursijos Dominikos Respublika

Šalis yra viena iš populiariausių kurortų pasaulyje. Šiandien, kai žmonės keliones i graikija nori laisvalaikio, plačiai grupines ekskursijos. Vienam bilietui, jei jūs lankotės kelis miestus įvairiais kelionių maršrutais. Jei jums patinka ramioje paplūdimio atostogų ar apsipirkti, jūs galite pasirinkti savo kurorte. Žymiausi vietos šalyje: Monte CRISTI, Costámbar ir Samana pusiasalis. Ir, žinoma, populiariausių vietų turistams – Santa Domingo. Čia galima ne tik susipažinti su savo unikalia architektūra, bet ir pamatyti senus bažnyčias ir net dalyvauti šiose kasinėjimus. Kavos mėgėjai gali imtis neprivalomo ekskursija į garsiąją miesto Moca, populiaraus gėrimo gimtinėje.

Planuodami kelionę, žinoma, tai geriau pasikonsultuoti su kelionių agentas, kuris pasakys, kur rasti Dominikos Respublika, kuris miestas yra geriau eiti į ekskursijas, įtrauktų į leidimą detales.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt