Laipiojimo Everesto – svajonė keliautojas

Everestas – garsiausių didžiausia pasaulyje, su 8848 m ji turi tam tikrą paslaptį aukščio. Gyventojai kalno Sagarmatha Nepale vadinama, vertimas – “Motina dievų”, ir tibetiečiams – “. Motina pasaulyje” Chomolungma, o tai reiškia,

Pirmoji ekspedicija į Himalajus, vyksta XIX amžiaus pradžioje, mokslininkai atrado didžiulį potencialą šioje kalnų sistema. Ji greitai tapo aišku, kad tai yra, kai aukščiausia pasaulyje.

Iš XIX amžiuje, detaliojo žemėlapyje Himalajų iniciatoriai – Britų priklausė tuo metu dalis Indijos subkontinento, ėmėsi įgyvendinti programą žemėlapį Himalajuose. Dirbo apie 700 žmonių, vadovaujama George Everest, kuris tapo vienas iš legendinių tyrinėtojai šio kalnų projektą.

1852, du Surveyor – Michael Hennessy “ir Radhanath Shikdar-išmatuota aukščiausia pasaulyje. Po galutinės kanarų salos kelionės specifikacijos iš kalnų aukštumas 1865 ji gavo oficialų pavadinimą – Everestą.

Yra žinoma, kad pirmasis sėkmingas kopimas Everesto padarė Naujosios Zelandijos Edmundas Hillary ir Nepalo Sherpa Tenzing Norgay Geg 29, 1953. Per Ascent alpinistų naudojamų deguonies, ekspedicija dalyvavo daugiau nei 30 šerpų. Alpinistas nusprendė oficialiai paskelbti, kad summited odnovremenno.Odnako pasak kai kurių šaltinių, Naujosios Zelandijos Edmundas Hillary pakilo Everest ir tada padėjo jai atsistoti Tenzingo Norgay. Nors tai nėra taip svarbu.

Mūsų laikais laipiojimo Everestą tampa įdomus nuotykis, kuris gali būti patiriamas perkant ekskursiją. Paprastai kelionės į maljorką 10-15 žmonių grupė, pakankamai fizinės būklės ir geros sveikatos.

Ekspedicija planas yra sukurtas remiantis 60 dienų kampaniją. Dalyvauja laipioti žmonės gyvena dviviečiuose palapinėse atšiauriomis sąlygomis. Dėl 11 dieną grupės nariai patekti į bazinę stovyklą ant šlaito. Ir tada alpinistai pasikėlimas Everesto, kuris gali būti pavojingas jų gyvybei. Niekas suteikia garantiją turistų saugumą aukščiau specialiai įrengtose stovyklose, ypač į 7000-8000 metrų aukštį.

Tokia įmonė organizuoja profesionaliems alpinistams, o ne smalsu keliautojas. Kasmet atlieka pasikėlimas Everest Himalaya ekspedicijos Nepale. Grupė išvyksta iš Nepalo į bazinę kreta keliones stovyklą, ir viskas būtina toliau lipti vežami ten sraigtasparniu ir Jakovas. Paprastai ekspedicija prasideda rugsėjo mėnesį ir baigiasi lapkritį.

Jei asmuo nevykdo profesinės alpinizmas ir neturi laipiojimo ant kito patirtį, jis gali pirkti kelionė, kuri leidžia rami tempą ir su visais patogumais, kad kempingas kelionę ant Everesto takai. Per šį bet kurio asmens, kuris yra geros fizinės būklės turą, gali jaustis kaip didvyris, mielas aukščiausia pasaulyje.

Be to, atsižvelgiant į Everesto viršuje plotas yra Sagarmatha nacionalinis parkas, kuris yra apsvaiginimo gamtinį kraštovaizdį. Čia keliautojai gali pamatyti kanjono, ledynai ir kalnų viršūnių, dominuoja pasaulio viršuje – Everesto kalno. Laipiojimo šią viršūnę tapo daugelio svajonė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt