“Lietuvos pašto” parduotas aukcione keturios savybės

Lietuvos pašto bendrovės “Lietuvos paštas” (LP) parduodami aukcione keturios savybės dešimties teikėjų, sakė LP “Ryšiai su visuomene specialistas Zane Plone.

Ji pažymėjo, kad aukcione, kuris vyko sausio 24 šių metų nekilnojamojo turto buvo parduota Daugpilyje, Dagda Andrupenes parapijos Nica Ostaņķu parapijos Talsų Vandzenes parapijos. Du pasiūlyta pradinė kaina, o du iš pradinės kainos nekilnojamojo turto buvo pranokti nekilnojamojo turto. Plone neatskleidė konkrečią sumą, didžiausią kainą.

Be to, ji sakė – sumažinti LP išlaidas, bendrovė ir toliau neišnaudotos turto pardavimo operaciją, siūlo juos pirkti viešuosiuose aukcionuose. “Bendrovė ir toliau aktyviai dirbti disponuoti turtu, kuris nėra būtinas, siekiant užtikrinti įmonės kasdieninę veiklą,” sakė Plone.

Kaip pranešama, aukcionas LP pasiūlė pirkti nekilnojamojo turto išlaisvinimo Allee 81/5, Rēzekne, kuri pradinė kaina 111 000 litų, nekilnojamojo turto Station Street 42, Daugavpils, su pradinė kaina 66.458 latų, nekilnojamojo turto tvirtovė Gatvė 28/Imantas Street 41, Daugavpils, kurių pradinė kaina 38 000 litų, taip pat nekilnojamojo turto Raina Street 25, Priekuļi, pradedant kaina nustatyta 10 000 latų.

Sausio pabaigoje, buvo pasiūlyta įrašą pirkti nekilnojamojo turto adresų gatvės 2 ANDRUPENE, Andrupenes parapija, Dagda, aukcionas Pradinė kaina yra 4900 latų nekilnojamojo turto “Silene pašto skyrius” Skrudalienas parapija, Daugavpils regionas, kuris yra pradinė kaina 1210 litų, Nekilnojamas turtas “Mežniecība-2″ Vandzenes parapija TALSU regionas pradinio pardavimo kainą tam tikrą LVL 1134 nekilnojamojo turto “Otaņķu paštas” Otaņķu parapija Nica, pradinė kaina LVL 2000, nekilnojamojo turto Station Square 16, Ryga, su pradine kaina 2600 litų taip pat nekilnojamojo turto “Mežvidu pašte” Mežvidi, Mežvidu parapija Karsavos regionas Pradinė kaina 1150 litų.

LP pirmininkas Maris Kleinbergs virš interviu BNS verslo informacijos portalas “Baltic Business Service” pasakė, kad pašte yra apie 100 nekilnojamojo turto pardavimo, ir nurodė, kad vienas iš forumo tikslų yra padidinti dėl veiklos, kurios yra susijusios su nekilnojamojo turto nusavinimo dėmesio.

LP “teikia pašto ir filatelinę, transporto ir skubus pristatymas, finansų ir informacinių technologijų paslaugas bei mažmeninė prekyba. Įmonė nuosavybės teise priklauso valstybei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt