Mokesčių skolos biudžetas siekė milijardus dolerių, ir gali nustoti augti, pripažįsta SRS vairuotojo

Mokesčių skolos biudžetas yra apie milijardą dolerių, o tai yra labai daug, bet tai yra pirmieji metai, kad padėtis stabilizavosi ir nerodo į LNT padidėjimas laidos “900 sekundžių” antradienį sakė Valstybės pajamų tarnybos (SRS) generalinis direktorius veikiantis Inara Peterson.

Ji pažymėjo, kad biudžetas išaugo mokestinės nepriemokos nuo 2008 kovo tai pirmieji metai, kai augimas sustojo. SRS yra centralizuotas skolų išieškojimą ir pirmuosius aštuonis mėnesius atsigavimo rezultatas biudžetą surinkta 165 mln, o tai leidžia manyti, kad centralizacija davė gerų rezultatų. Be to, “SRS jo darbas dabar vadovauti naujoms skoloms, kad SRS specialistas darbo veda surinkti efektyviau.

Pētersones vertinimas šių metų biudžeto pildymo gana gerai, ypač socialinio draudimo įmokų valstybės ir gyventojų pajamų mokesčio, kuris yra kaltinamas daug daugiau, nei tikėtasi, tačiau šiek tiek blogiau balus pelno mokesčio ir muitų pajamų planą.

SRS lyderis įvertinimas, didėjantis darbo užmokestis, augantis mokesčiai, ir tai rodo, kad ji yra ne tiek padidėjo darbo užmokestis, atlyginimai nukrito po stalu skyriuje. Petersonas sakė, kad šešėlinė ekonomika turi aukštą Latvijos. “Manau, kad ne, gali būti paprašyta, ar atlyginimų vokeliuose gali būti likviduota,” sakė Petersonas. Ji prisipažino, nors, kad ir kitose šalyse vokų darbo užmokestis yra mažesnis.

Paklaustas apie galimą naują mokestį, Petersonas pripažino, kad tai yra papildomas darbas, sakydamas: “. Norėčiau, kad šie sprendimai būtų sveriami”

Be to, Petersonas pažymėjo, kad SRS generalinis direktorius kėdė nėra mano tikslas savaime, nurodydama, kad “vienybė” agentai ji neturėjo pokalbį, iš kurio būtų galima daryti išvadą, kad jos kandidatūra SRS vairuotojo elementas šios politinės jėgos būtų nusivylimas.

Kaip pranešama, finansų ministras Andris Vilks (V) nustatomas pagal valstybės pajamų tarnybos (SRS) generalinis srovės jo pareiga įvykdyti užduotį Inara Pētersoni direktorius, o partijos nariai nori suprasti, kodėl Petersonas ir ar kitų kandidatų nėra tinkamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt