Namas negalės pradėti eksploatuoti!

Mes neatteiksimies buto, kovosime, kad jį gauti už tokią kainą, kaip buvo susitarta raštu projekto kūrėjai pradžioje agenturos nekilnojamojo turto.
Po ilgų patirtimi daugiabučių puodžių mes nebėra atrodo “svajonių būsto”, tačiau maža kaina nėra lašas. Net jei mes apmąstyti ir norėtų gyventi ten nebėra, galėsime parduoti butą ir nusipirkti kitą. Mes tiek daug laiko investavo ir nervų, kad už buto kova tapo principas. Mes turime dar nėra visiškai tinkamas naudojimui tinkamą avių kai kurie iš mūsų kūrėjas skolintis be palūkanų, o pastatyti namą, o tada, kai kainos padidėjo, mes buvome puodelis ir parduoti butą į kitą!
Interneto forumas, suburiant gyventojus ir metalines sandeliuko durys apartamentai Keramika atsiliko laukia, kada agenturos pastatyti namą ir parduoti butą, sužinojo, kad savivaldybė ketina neleisti pradėti eksploatuoti šiame name. Atsisakymo priežastis yra vaikų darželių Adaži regione stoka ir agenturos neveikimo įvykdyti savo pažadus vietos valdžios institucijų į darželį erekcija.
Pasirodo, gavus statybos leidimą, pastabos buvo pasiryžę statyti vaikų darželį, kurį mes nenumatė. Tiesą sakant, mes ne manau, kad mes net nežinome, ar ši sritis yra didelė eilė už vaikų darželį. Dabar mes prisimenamereklaminės medžiagos ir eskizai – ten tikrai turėjo į darželį. Mes maniau apie vietos valdžios ir į agenturos darželio statybos apima projekto statybos. Dabar garazo vartai vilnius vietos valdžia nustatė, kad agenturos negali pradėjo darželį statybos ir kyla abejonių, ar ​​jis bus pastatytas ne visiems.
Yra jau toks geras savivaldybių uolumas pasiekti erekciją darželį, tačiau ką daryti, jei nekilnojamojo turto agenturos ietiepsies ir jie nebus darželį? Visi eilės stāvētāji likti be būsto?
PS pratęsė nuomos sutartis tam tikrą laiką galės išsinuomoti butą. Kredito klausimas išspręstas, tiek gauna oficialius atlyginimus, ir mes gauti kreditą. Taip, ir, žinoma, svarbiausia naujiena – mes laukiame kūdikiui, todėl savivaldybė Adažu karą su pastabomis apie darželio mums labai painiai. Nežinau, kurioje pusėje stovėti: viena vertus, mes norime greitai butas, bet darželyje kaip kliūčių, tačiau taip pat suprantu, kad vaikų darželis mūsų kūdikis reikės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt