Ngapali – puiki vieta

Ngapali – puiki vieta, tikras perlas iš paplūdimio atostogų mėgėjams Ngapali Beach į Bengalijos įlankoje pakrantėje netoli Tandve (Thandwe) miestas (senas pavadinimas Sandoveja (Sandoway), kuri suteikia savo svečiams puikią atostogų, toli nuo išstumti jokių rūpesčių ir kasdien skubėti.

Beje, galėsite plaukti Ngapali net naktį. Šiuo dieną ir laiką su pigus skrydziai i maskva vandenyno vandeniu, nuostabius dalykus: ji šviečia mėnesiena, kaip išlydyto sidabro. Pasak mokslininkų, šių nuostabių reiškinių “kaltininkas” galima matyti nedidelio planktono, kad gyvename Bengalijos įlankoje.

O atsipalaiduoti Ngapali, galite žiūrėti vietinių žvejų gyvenimą, gyvena aplinkiniuose kaimuose. Tačiau rinkų laukia jums šviežią ir nebrangiai jūros gėrybių pigus skrydziai ir vaisių, taip pat gražus gamtos perlų papuošalų.

Pervežimas į oro uostą ir oro linijų skrydžio į Yangon. Pasiimti oro uoste ir pervežimas į rinką, kurioje galite nusipirkti vietinių suvenyrų, papuošalų su brangakmeniais (kuris yra žinomas dėl Birmos!), Arba pagal skonį egzotinių vaisių. Pervežimas pigus skrydziai i briuseli į oro uostą ir skrydis į Bankoką. Nakvynė Bankoke.

Taip pat, galėsite dalyvauti “šokinėja katė vienuolyną” Nga Phe Kjaung ( Nga Phe Kyaung). Šlovė nuostabūs cirko spektakliai turi būti laikomi vienuolyne, išplito visoje šalyje, todėl vienuolynas yra visada daug žmonių. Kas ateina paskaitit maldą, bet kažkas ateina pažvelgti į kates, tačiau visos dovanotos lėšos, kurios abi pašarų katėms, taip pat vienuoliai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt