Oro vežėjas Yamal arba LLM aviakompanija

Transporto įmonė “Yamal” arba LLM-aviakompanija (pagal ICAO kodas) – tai Rusijos aviakompanija, į Tiumenės regione ir Jamalo nencų autonominė apygarda pagrindinis. Sukurta buvo tai viena iš jauniausių ir sparčiausiai augančių organizacijų kainos 1997 balandį, bet iš tikrųjų pradėjo įgyvendinti tik bilietus 1998. Šiuo metu aviakompanija tapo LLM-veikti orlaivio Rusijos pagaminti Tu-134 ir Jak-40. Ir nuo to momento prasideda jo dinamišką ir stabilų vystymąsi. Ši oro vežėjas siūlo savo klientams kokybišką aptarnavimą ir aukštą saugumo lygį, kad pigūs skrydžiai yra pirmaujančių pozicijų Rusijos civilinės aviacijos srityje. Be to, LLM-aviakompanija yra vienas iš Jamalo nencų autonominė apygarda ir Vakarų Sibiro regione didžiausia. Būstinė organizacijos yra Salechardas, ir pagrindinė bazė orlaiviuose – oro uoste “Roshino” (Tyumen) ir oro uoste “Domodedovo” (Maskva).

pagrindinės kryptys

Kalbant apie oro linijų bilietų kainos, kurios yra labai demokratiškas prioritetų, tuomet pirmiausia reikia pažymėti, sausumos transportui. Ši organizacija vykdo reguliarius skrydžius į keturiasdešimt įvairių Rusijos miestų, įskaitant Alytus, Jekaterinburgas, Novosibirskas, Surgut, Maskvoje, Belgrade, Usinsk, Gelendzhik, Permės, Sankt Peterburgas, Čeliabinskas, Sočis, Archangelskas, Urai, Krasnoyarsk, Tyumen ir Ufos. Be to, yra keletas skrydziai i stokholma tarptautinių užsakomieji skrydžiai avialinijų, tokių kaip Ganja, Jerevanas, Baku ir Vilniuje. Be to, jungčių skaičius veikia nuolat auga.

Oro laivynas

Iki šiol oro laivyno bendrovės “Yamal” apima tiek vidaus, tiek importuotas orlaivis.

Remiantis oficialiais duomenimis, naudojant šią lėktuvo skrydį yra apie trisdešimt vienetų, įskaitant, aštuoni “Boeing-737 mėginių, iš kurių septyni -” Airbus A-320, septynių – CRJ-200LR ir dviejų mėginių Challenger 850 ir L-410. Lėktuvų surinktos Rusijoje yra du-24 ir vienas-26. Be to, bendrovė šiuo metu yra “Yamal” vadovauja laivyno atnaujinimui per ILGALAIKĖ ryanair bilietai NUOMA skrydžio importo priemonių. Turėtume taip pat paminėti, kad modelis ir sraigtasparnių Mi-8, kuris taip pat tuo atveju laivyno vežėjas dalis. Su jų pagalba, daugiausia vežti keleivius savivaldybėse priklausančių Jamalo Nencų autonominė apygarda.

pagrindinės vystymo kryptys

Jo pagrindinis uždavinys LLM-aviakompanija mano poreikius ir interesus, jų klientų, kurie, didžiąja dalimi, yra piliečiai, Vakarų Sibiro, taip pat užjūrio įstaigos, įmonės naftos ir dujų ir metalurgijos kompleksas. Ypatingas dėmesys tos organizacijos vadovybė suteikia padidinti teikiamų paslaugų kokybę ir paslaugų tobulinimas, naujų saugumo technologijų, leidžianti oro vežėjas “Yamal” dabar laikomas viena iš pirmaujančių daugeliui regioninių oro bendrovių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt