Paryžius ir Berlynas, draudžiama rūkyti kavinėse.

Penkios Vokietijos miestų, įskaitant Berlyno, paskelbė norą neleisti kavinėse cigarečių dūmų. Tačiau, remiantis tuo, kad Vokietijos piliečių trečdalis pīpmaņi, griežtai laikantis ateinančius šešis mėnesius įstatymas bus nepastebėti.

Prancūzijos įstatymas dėl draudimo rūkyti dėl viešojo svetainėje šių metų buvo ištobulinta. Be rūkymą viešose vietose, nebėra pipetė ir kavinių, barų ir viešbučių. Prancūzijoje pernai, požiūris į rūkymą pasikeitė dramatiškai. Baimė, kad įstatymas bus pažemintas, o žmonės ignoruoti jį, pasirodė esąs nepagrįstas.

 

kilnus gestas. Naujametis Prancūzijos sveikatos apsaugos ministerija atėjo prieš rūkančiųjų ir davė jiems absoliučią likimo vieną dieną – todėl izpīpēties neatsargumo ir festivalio renginių. Kiti, tačiau neatitikimo įstatymų dienų yra baudžiamas bauda – 450 €, o kavinių savininkams, kurie neturi uždrausti rūkyti jų patalpose klientams nuteisti 750 € atitinkamai. Iš 60.700.000 Prancūzijos žmonės yra rūkaliai 13,5.

Draudimas rūkyti taip pat atvyko į Portugaliją. Nors įstatymas nėra ten būti griežtas ir užspringti kaip minėtų šalių. Portugalų kavinės, mažiau nei 100 metrų, gali patys pasirinkti uždrausti arba leisti siurblį. Viešųjų pastatų gali pipetės, jei yra gerai apibrėžtos ir gerai vėdinamoje patalpoje pīpētāju.

Vokietijos barai ir restoranai stipriai priešinosi naujus įstatymus. Tai bus ne tik sumažės pajamų savo verslą, bet apribojimų įvedimas taip pat skausmingai panaši į rūkymo apribojimų, kurie kartą pristatė Adolfo Hitlerio nacių režimą. Norėdami to išvengti opus klausimas galėtų būti toliau nusodinimas, vyriausybė atliko įstatymo atsipalaiduoti ir leisti įsteigti speciali patalpa Preset siurblį.

Žemutinė Saksonija, kai įstatymas jau galioja, bus sukurta pīpētāju taškų, kad galės mėgautis dūmų nepaliekant kavinė plotą.

Aiškiausias teisės Bavarijoje, kur draudžiama rūkyti kambaryje atsižvelgta.

mados pokyčius., naujas įstatymas Prancūzijoje yra laikomas mados kaita, kurioje cigarečių žiebtuvėlis kavinės šiol buvo vienas iš kultūros sudedamųjų dalių, ji surinko puikių menininkų ir filosofų. Draudimas netaikomas iki gatvės kavinių ir atviromis terasomis. Be to, draudimai rūkyti, taip pat Anglijoje, Airijoje, Ispanijoje, Italijoje. Airija buvo pirmoji šalis iki 2014 m Rūkyti darbo vietose, įskaitant barus ir restoranus. Latvijos ir Lietuvos draudimas rūkyti viešose vietose buvo pristatytas 2007.

 

Rūkymas Europoje. Graikija turi didžiausią skaičių pīpētāju tarp suaugusiųjų – 45%. • Airija buvo pirmoji uždrausti rūkyti darbo vietoje. • greitai Norvegija po savo pavyzdžiu, bet sukurti pīpētāju kampe. Italija • Rūkyti darbe sausio 2005. Neapolis Verona Rūkyti parkuose. • Belgija leisti pipetę ir baruose, kur erdvė yra numatyta ventiliacija ir didesnis nei 50m ².

Po/news.bbc.co.uk/medžiagos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt