Poilsis Prometėjas (Čeboksarai) turi nuostabų gamtos peizažą

Čiuvašijos gausu gamtinių mineralinių šaltinių, grynas oras, graži gamta dešiniajame krante Volgos upės. Visa tai kartu sukuria unikalų sąlygas Resort and Spa švenčių dienomis. Vienas iš populiariausių vietų yra poilsio centras “Prometėjas”. Čeboksarai – miestas žinomas kaip provincijoje, įsikūręs vos keli kilometrai perlas.

Vieta bazė

Dėl gražių bankų upės Volgos į išsaugojimo srityje “Zavolzhie” įsikūrusi pagal šviesus jaukus namai vadinamas “Prometėjas”. Ši sritis patinka krištolo švarų orą, miškai šimtamečių pušų, yra miško uogų ir grybų gausa. Kas gali būti geriau, nei mėgautis lauke? Tik harmonijoje su savo travelmaster.lt vyru visiškai atsipalaiduoja ir gauna tikrą malonumą. Geriausias pasirinkimas savaitgalio renginių ir švenčių dienomis bus poilsio “Prometėjas”. Čeboksarai turi savo geras susisiekimas, leidžia jums pasiekti čia bet kuriuo metu.

Laisvalaikis

Duomenų bazė “Prometėjas” laukia svečių ištisus metus. Laisvalaikis siūlau vienuolika jaukūs kotedžai. Talpa bazė yra apie tris šimtus žmonių. Dviejų aukštų namai turi galimybę sutalpinti iki dvylikos žmonių. Maksimalus plotas yra 150 kvadratinių metrų. metrų. Visi kotedžai yra įrengta židinių ir krosnelių, leidžia jums mėgautis komfortišką poilsį gamtoje, net šaltomis mėnesiais. Jaukūs virtuvės keliones i kroatija aprūpintos modernia technika ir visų teritorijos ir maitinimo reikmenys. Patalpose – patogūs baldai, palydovinė televizija. O ką nuostabus peizažas apsuptas poilsio “Prometėjas” (Čeboksarai)! Nuotraukos negali perteikti visų nuostabių gamtos peizažų grožį.

Pramogos

Dėl likusios grindžiamą galimybę aplankyti Rusijos ir Suomijos vonios. Ši šventė skatina atsipalaiduoti ir išvalo organizmą, o plaukimo baseine atneš šviežumo ir energijos. Kokie kiti siūlo pramogų poilsio “prometėjumi”? Čeboksarai ir miestai turi puikias sąlygas žiemos sporto. Apačioje yra modernus slidinėjimo kurortas. Naudinga ir įdomu pramoga bus kelionė į turkiją ledo, sledding. Visi priedai gali būti nuomojamos. Ir vasarą yra labiausiai populiarus paplūdimio atostogų. Svečiai taip pat gali mėgautis ant katamaranų važiuoti. Žvejybos entuziastų visomis sąlygomis. Teritorijoje yra vaikų žaidimų aikštelės. Atsižvelgiant į pagrindinių tiekėjų mobiliųjų šalies plotas yra poilsio “Prometėjas”. Čeboksarai apima ryšių paslaugas, apimančias, pavyzdžiui, MTS, “megafoną”, “Beeline” ir kt.

rezervavimas ir mokėjimas

Rikiavimas rezervavimo paslaugos turėtų būti susisiekta telefonu bazės administratorius. Privlekatelnuyutsenovuyu politikuimeet “prometėjumi” (laisvalaikio, Čeboksarai). Kainos poilsiui čia yra gana priimtinas – jis leidžia atostogas pobūdžio prieinamu visoms gyventojų kategorijoms. Ginčų dėl pasiūlymo osuschestvlyaetsyav stovyklos dnyav patogų laiką poilsiautojai. Apgyvendinimas kaina darbo dienomis bus gerokai mažesnis nei savaitgalį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt