“Reverta” pernai iždo grąžinta 89.700.000

UAB “Reverta” (buvęs “Parex banka”) yra visiškai pasiektas 2012 tikslas nustatyti iždo grąžinti 11,5 milijonų eurų (8.050.000) pabaigos. Savo ruožtu, paprastai grąžinama pernai 89.700.000 € (62,8) portalas “Delfi” pranešė Ryšių ir rinkodaros departamento Marita Ozoliņa-Tumanovska bankas.

“Kartu su džiaugsmu ir pasididžiavimu pasiekimus, ateities prognozės yra atsargiai. Išoriniai spektrą veiksnių, daugiausia įtakos mūsų veiklos rezultatus, yra gana platus. Galėtų būti įvardytas kaip bendros ekonominės padėties, nuo kurios priklauso ne tik nuo nekilnojamojo turto rinkos aktyvumo, kainų lygio . ir perkamąją galią, bet ir mūsų komercinių skolininkų atsižvelgiant į jų veiklos ir gebėjimo įvykdyti savo kredito įsipareigojimus Panašiai, pasikeitus Lietuvos Respublikos įstatymus, kad spragos proceso atskiru įstatymu ir teismų sistemos lėtumas, taip pat Lietuvos mokesčių mokėtojų požiūrį į nesąžiningą paskolų skolininkų apgaule – be valstybės paramos tokios sistemos yra kur kas sudėtingesnė, “sakė UAB” Reverta “pirmininkas Christopher Gwilliam.

Tačiau, kai kurių požymių ir išvalyti Lietuvos laipsniškas atsigavimas nuo krizės, kuri praėjusių metų pabaigoje lėmė gerokai padidinti pajamas iš nekilnojamojo turto pardavimo. Kaip pažymėjo teigiamus pokyčius teisėsaugos ir suvokti, kad padirbtų nuomos sutartį dėl rimtų persvarstymą ir panaikinimą problema. Kai kuriais atvejais patrauktas baudžiamojon skaičiaus pabrėžia Gwilliam.

“Reverta” yra didžiausia problema, turto valdytojas Baltijos šalyse. Įmonės veikla yra orientuota į tris pagrindines sritis – kredito restruktūrizavimo, skolų išieškojimo ir valdymo nekilnojamąjį turtą. Nuo 1 rugpjūtis 2010 į 2012th Apie 30 Lapkritis “Reverta” nelaimę patyrusiems turto ir pardavimų atsigavo 419,000,000 € (293 mln.)

Kaip pranešama, “Parex” nuo 1 rugpjūtis 2010 neatspindi komercinių bankų paslaugas, įskaitant paskolas, indėlių ir taupomųjų sąskaitų ir kitų paslaugų. Šiuo metu “Parex banka” “iš pradžių buvo susijusi su paskolų portfeliu nelaimę turtas: paskolos restruktūrizavimo, skolų išieškojimo ir nekilnojamojo turto valdymo.

Išsaugojimas banko “Parex” statusą nereikalauja valstybei susigrąžinti investicijas.
Narė “Parex” gelbėjimo investavo apie milijardą dolerių. Po to, kai “Parex” Atskirta geri turtas banko “Citadelė”, vasario viduryje pabaigė visų investuotų į valstybės indėlių lėšų grąžinimą, nacionalinės finansinės įsitvirtinti “Parex” gelbėjimo sumažėjo 752 milijonų. Jei vienas atsižvelgiama į palūkanų mokėjimų gavimą apie viešosios paramos, “Citadelė” ir “Parex” šiuo metu “įšaldytus” šiek tiek mažiau – 694.000.000 – viešųjų lėšų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt