Rill: Pramonė pasunkinti metais tik

2012 baigėsi apdirbamosios pramonės susitiko atmosferą, mėnesio gamybos apimtis vėl viršijo iki šiol geriausių rezultatų (sezoniškai pakoreguotus duomenis), todėl malonus “atvejai” Pernai buvo visas tris.

Be to, 2013 industrija peržengė ribą, o galvoti apie tolesnį ekonomikos augimą, o ne krizės. Naujausi duomenys skelbiami Europos Komisijai dėl gamybos planus nuo apimties pramonės artimas pastaruosius porą metų vidurkį, šiek tiek virš jų, todėl galime tikėtis, kad dabartinės tendencijos arba stipraus augimo tęstinumą.

Tikiuosi, kad 2013 gamybos produkcija augs 6-7%, o tai dar kartą jau greičiau nei ekonomika kaip visuma, bet ne visai tuo tempu 2012 (9,3%). Augimo tempas šiek tiek daugiau nei praėjusiais metais, turės įtakos gamybos pajėgumų ribos.

Gamintojai patys kartų apie gamybos pajėgumų panaudojimo lygį per pastaruosius metus beveik nepasikeitė, tačiau investicijų augimo sulėtėjimo 2. pusmetį pernai tempas, problema gali peraugti. Tai savo ruožtu lems naujų investicijų augimo dėl 2 pusmetį 2013 dėl to, kad įmonių finansinė padėtis, kaip padidinti investicijas.

Tikimasi, kad tarp augimo lyderių, taip pat visą laiką nuo 2010, išlaikys inžineriją, ty tiek elektros ir kitos mašinos bei įrengimai ir transporto priemonės gamybą. Kaip aštrus, net dviženklį augimą tiek farmacija paruoštų ir spausdinimas. Tikiuosi gerų rezultatų gumos ir plastiko pramonėje.

Tikiuosi, kad metalo gamintojai bus sugauti mažą akimirką silpnumo, kad jie patyrė pernai ir 2 pusė metų, kaip visuma, bus pasiekti kilti ir tikėtina mažesnės nei pernai (8%). Priešingai, augimas kitais metais tikimasi pagreitį maisto gamybos, kuri pernai išaugo tik 1,7%.

Didžiausias klaustukas dabar metalai, dėl sunkumų nusistovėjusį pramonės vadovavimo verslo ir chemijos pramonės bendradarbiavimą, atsižvelgiant į neaiškios ateities biodegalų gamybai. Labai sunku pasakyti, kokiu būdu pakeisti lentpjūvė produkcija buvo, bet kuriuo atveju kaita, skirtingai nuo ankstesnių dviejų sektorių gali būti dramatiška. Tęsti tolesnio apdorojimo medienos produktų plėtra savo ruožtu padės bendrą dinamiką medienos išlaikyti mažas pliusas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt