Ritulio Bratislava Pavasario

Balandžio 29 d. gegužės 15 d Slovakijoje vasario 2011, Pasaulio ledo ritulio čempionatą, ir mes primygtinai rekomenduojame susipažinti su dviejų pagrindinių žaidimų miestai – Bratislavoje ir Košice.

Kalendorius

Kalendorius Bratislava gavo savo pavadinimą 1919 metais, kai Čekoslovakija buvo suformuota. Miestas vardas susideda iš dviejų žodžių, verčiamų iš Slovakijos žodžio brolybės ir šlovės. Didinga pilis Dunojaus įsikūręs ant kalvos, kur žmonės surengė savo gyvenviečių akmens amžiuje pabaigoje, arba pradžioje bronzos amžiaus. Nuo 10-ojo amžiaus buvo akmens tvirtovę ir rūmus nustatyti laiką gali būti laikomi metus 1562. 1811 pilis patyrė gaisrą ir buvo atsisakyta. Pilies restauravimas prasidėjo tik praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Šios pilies vyksta atnaujinimo darbai.

Peržiūrėdami Kalendorius Bratislavoje, NSO restoranas verta aplankyti, įsikūręs ant naujo tilto, Vienapolis sumontuoti stebėjimo bokštą. Naujas tiltų statybos pagrasino kitą elementą verta žiūrėti – St Martin Katedra, 85m aukšto bokšto smaigalio puošia Vengrijos karaliaus karūnos kopija.

Bratislava senamiestis yra žinomas kaip mažų miestų ir ji gali vaikščioti porą valandų. Atsargiai ieško senamiestį rasite siauriausią namą mieste, priekinį plotis tik 160 cm. Reikšmingas istorinis paminklas yra Šv Mykolo vartai, kuri tik išliko iki šių dienų viduramžių įtvirtinimų laikotarpį.

Ir Senas Rotušės pastatas, buvęs arkivyskupas rūmai, gerasis ganytojas namas ir dar, ir dar…

Kalendorius

Kalendorius kontrastas, Košicė į 1919 laikotarpiui buvo sudarytas Vengrijos ir Čekoslovakijos trumpai apibūdinti prasidėjo kaip sostinėje. Košice pasigirti pirmos miesto statusą, kuris buvo apdovanotas herbą. Iki 1369, Europa miestų herbai buvo suteiktos. Savo ruožtu, pirmasis spalio sekmadienis, nuo 1924 iki bus Kosice maratonas, kuris yra seniausias Europos maratono.

Kalendorius

Kalendorius čempionatas numatymas ir toliau pateiks Bratislava ir Košicė! Bet dabar ieškote pigių lėktuvų skrydžiai į Slovakiją kelionę!

Kalendorius

Kalendorius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt