Rygoje padidėjo būsto pardavimų skaičiai

Antrasis šių metų ketvirtį vidutinė kaina ne renovuotas standartinio tipo apartamentai gyvenamųjų namų kvartalų išaugo 1,8% ir šiuo metu ji parengia 677.4 eurų už kvadratinį metrą. Nekilnojamojo turto kompanija “Ober-Haus” būsto ataskaitoje teigiama, kad, palyginti su vidutine parduodami butai kaune kaina antrąjį ketvirtį, su kaina praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu, bendras kainų padidėjimas sudaro 4: 04%.

Pranešime teigiama, kad po žemės kadastro duomenimis, antrąjį ketvirtį 2016 m, kas mėnesį vidutiniškai 813 buvo užfiksuotas būsto pardavimus.

Palyginti registruotas butas butas pardavimo sandorius antrąjį ketvirtį, su sandorių antrąjį praėjusių metų ketvirtį skaičius, sandorių skaičius išaugo 23,6%.

Kaip pranešė “Ober-Haus” ekspertų, butų kainos Rygoje gyvenamųjų namų kvartalų ribos vis dar yra labai skirtingi – tiek laikantis rinkos situacijos, kurios sudaro 450 iki 700 eurų už kvadratinį metrą ir netinkamo rinkos padėtį 800 iki 1000 eurų už kvadratinį metrą diapazone.

Pirkėjai domisi mažų vieno ir dviejų miegamųjų apartamentai su maža mažmeninės prekybos kainų kategorijos iki 35 000 eurų išsinuomoti juos vėliau. Susidomėjimas butų parodyta visiems Rygoje, pagrindinė sąlyga rajonų – iš klientui galimybę gauti būsto paskolą. Tačiau, kaip nurodyta ataskaitoje, daugiausia vis dar didelė dalis rinkos kaina buto neatitinka klientų perkamąją galią.

Išreiškė geros būklės 3 kambarių butai, kurie yra ne pirmas arba paskutinis aukštas, kainų intervalas iki 40 000 eurų palūkanų, tačiau paklausa gerokai viršija pasiūlą.

Šeimos su vaikais rodo didėjantį susidomėjimą ALTUM programa, kuri siūlo garantiją banko paskolą būstui įsigyti šeimoms, kurie turi nuolatines pajamas, bet neturi pakankamai santaupų pirmąją įmoką, portalas delfi sako, kad būsto rinka ataskaita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt