Seimas atmeta teiginį GFU Patalpink latas metus 2019

Seimas ketvirtadienį atmetė Žaliųjų ir ūkininkų sąjunga (GFU) Nariai įstatymo projekto, kurį parengė “Lietuvos Respublikos nacionaline valiuta už saugojimo įstatymą”, kuriame numatyta, kad Lietuvos banko paklausti lato parduotuvė Sau 1, 2019.

Apie šią sąskaitą balsavo 40 iki 41, o susilaikė du tarnai žmonių. Todėl įstatymas iniciatyva buvo atmestas.

Kaip pranešama, sąskaita, numatyta, kad Lietuvos nacionaline valiuta bankas saugomi penkerius metus, 2019 1 sausis 2019 ir iki sausio 1 d Seimas nusprendžia, ar tas laikotarpis yra pratęsiamas, ar ne.

Frakcija Iveta Grigule (GFU) atkreipė dėmesį, kad, atsižvelgiant į dabartinę padėtį euro zonoje, taip pat kitų asmenų veiksmų, ir mes turime būti aktyviais. Pavyzdžiui, Estija ir Vokietija išsaugojo savo nacionalinę valiutą su euro įvedimu, nurodant Grigule.

“Delphi” pranešė, kad Latvija 1 sausis 2014 bus 18.eirozonas šalis. Perėjimas nuo lato prie euro bus pagal iki šiol Lietuvos bankas patvirtino oficialų keitimo kursą, – Euro yra LVL 0.702804 arba 1,42 Euro už latais.

Perskaičiavimo į eurą, Lat banknotų ir monetų bus sunaikinta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt