šilti orai atneš perkūnija

pirmadienis, tikimasi, kad saulėtoje ir sausas oras, bet antradienis ir trečiadienis ducinās perkūniją ir trumpai leidžiasi, perkūnijos metu galimas smarkus vėjas.

ketvirtadienis penktadienis ir nauja Antycyklon plitimas iš Vokietijos į Baltijos jūrą ir jos poveikio kritulių tikimasi oro temperatūra bus šiek tiek sumažės, naktį bus 5-10 °C dieną +17 °C… 22.

penktadienis debesuota. Debesuota su pragiedruliais. Mažoji vėjo 1-5m/s. Minimali oro temperatūra naktį… 9 4 °C, maksimali paros 18… 23 °C, pietiniuose regionuose 25 °C temperatūroje Iš Baltijos jūroje Antycyklon savaitgalį persikels į rytus, vakarus pusė pietryčių vėjai įtakos šiltas oro Latvijos masės srautą ir numatomą oro temperatūros kilimas.

šeštadienis, nakties metu aišku, debesuota diena. Debesuota su pragiedruliais. Pietryčių, pietų vėjas 3-8 m/s. Minimali oro temperatūra naktį… 7 12 °C, maksimalus dieną 22… 27 °C.

sekmadienis, dangus bus debesuota. Diena iš Kuršo trumpalaikis lietus, perkūnija. Pietryčių, pietų vėjas, kuris dieną Kuržemės migruoti į pietus-vakarų vėjas 3-8 m/s perkūnijos metu gūsiai 15-18 m/s. Minimali oro temperatūra naktį 10… 15 °C, maksimalus dieną 15… 20 °C, Latgalos ir Vidžemės 25… 27 °C.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt