Slidinėjimo kelionės Čekijoje: apžvalga kurortai

Su žiemos sezono pradžios, vis daugiau ir daugiau rusai, meilės ir vertiname aktyvus, mąstymas: kur eiti čiuožimo? Alpine kurortai yra tikrai ne tik pagyrimų, bet labai daug tokiu pačiu būdu – ne kiekvienas gali sau leisti. Taip, ir “Šengeno” gauti per sunku. Buities šlaitai ir keliai, ir, deja, vis dar nėra iki pat Europos standartus. Priimtinas “Aukso vidurys” gali tapti Slidinėjimo kelionė į Čekijos Respublikos, kurio kurortai vilioja savo pigiau, prieinamumo ir aukštos kokybės paslaugas. Viza ir konsulatas šalyje galite atidaryti Šengeno, kuris yra daug lengviau, nei senbuves Europos Sąjungos ambasadose.

Slidinėjimo kelionės Čekijoje yra labai įvairi, tai nestebina, – nes šiame regione vietų, daug važinėti. Rūdos ir Eagle Mountains, Bohemijos Miškas, Giant Mountains, Krushnymi, Karpatai – taip, Čekijos Respublika negali pasigirti “trehtysyachnikov” kaip Šveicarijoje, bet pigus bilietai ne užkariauti kalnų viršūnių slidininkų ten. Sutvarkyta šlaitai, keltuvai dirbti tinkamai, šautuvus, kurie į blogo oro atveju bus ištaisyti dangtelį slidinėjimas, malonių saugomų pušynai – ką dar reikia veržlus atostogas?

Spindleruv Mlyn Karkonoszach, galbūt labiausiai populiarus kurortas, kur visi lekia slidinėjimo keliones Čekijoje. Vietos šlaite patenkinti tiek tūzus ir žalios pradedantiesiems. 26 km kalnų ir lygumų takai šimtus kilometrų kiekvienas svečias ras savo slidinėjimo trasas. Taip pat halfpipe snieglenčių sportas, ir joja ant pripučiamų plaustų, yra galimybių bobslejowej. Pakabas ir sėdyne yra pasiekiama be poilsio į išeities tašką, ir dirbtinis sniegas padės net ir labai šiltas žiemą. Spindleruv Mlyn galite eiti su visa šeima – yra jojimo mokykla vaikams ir praha suaugusiems, ir jaunesniems svečiams – vandens parke, ponis važiuoja, rogėmis ir kitų pramogų.

Slidinėjimo kelionės Čekijoje dažnai apima apgyvendinimą Harrachov kurortas, Giant Mountains taip pat. Jis, be įprastų maršrutų, tuneliuose ir Kamanas takai lygumų slidinėjimas, yra žinomas dėl savo šuoliai. Taigi drąsūs džemperiai čia patinka. Ant aukščiausio kalno Čekijoje šlaituose sėdi kurortas Pec Snowballs – mėgstama vieta prabangos pristatymai, verslo renginius, ir panašiuose renginiuose. Čia galite susitikti Įžymybės, bet tuo pačiu Pec labai demokratinėje: nėra jokių problemų, galite rasti pigų nakvynę.

Žiemos atostogos Čekijoje bus tikrai Sėkmė jei jūs išleisite ją į to paties pavadinimo kurortas. Jis įsikūręs kraigo Krushnymi centre. Puiki infrastruktūra, daug sunkvežimių ir buksyravimo keltuvai, keltuvas, sankach ir sniego – visa tai pritraukia daug lauko entuziastai. Visų vilnius amsterdamas pirma, Dievo dovana – taip pat didžiausias miestas Europoje. Jis yra ne apie 1025 m virš jūros lygio aukštyje. Dėl mokyklų ir švelniai šlaituose, kur Jūs galite pagaląsti savo įgūdžius, Ski area Neklid, Klínovca ir Dievo dovana yra labiausiai populiarus tarp pradedantiesiems.

Lankymūsi Čekiją, galite sujungti ekskursiją ir poznavatelskie (Praha), medicinos (Karlovy Vary) ir žiemos sporto turai. Slidinėjimas – ne kliūtis, bet labai geras priedas prie vyno ir kulinarijos kruizai šiuo gurmanų šalyje, kurioje lavished pagamintos nuostabų alų ir vyną puikiai. Briaunos Moravija vasarą džiugina akį žalia vynuogynų ir žiemą su atviromis rankomis priima slidininkų ir snieglentininkų. Atsižvelgiant į šios srities šiaurėje, ant kalno keteros grubus piko Jesenik ir prosenelio (Praděd, 1491 m), šlaituose, sėdi Kurortai Hanusovice, Keprník, Velke Pėdkelnės ir Petrykavas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt