Sostinės Makedonija – Skopjė

Skopjė yra ne tik vienas iš didžiausių miestų Makedonija, bet ir respublikos, kuri yra įsikūrusi pietryčių Europoje sostinė. Miestas įsikūręs INTERMOUNTAIN duobę, beveik tuo labai šiaurinės sienos apie Vardar upės krantų.

Kapitalo Makedonija turi nuostabų, dramatišką istoriją. Skopjė pradėjo formuotis 3-ame amžiuje prieš Kristų ir 164 pr. El. buvo pagal Romos įtaka, todėl tapo provincijos centras Moesia. Maždaug šimtas metų imperatorius Domicianas įkūrė koloniją svetainėje Flavia Elia taupiai. Štai kodėl sostinės vardas yra senovės antikvariniai garsą. Scupi kaimas buvo tobulas: daug šventyklų ir didingi rūmai, fontanai ir rinkos… bet 518 http://flymaster.lt jis ištiko žemės drebėjimas, kuris sunaikino vidurkį. Palaipsniui buvo atkurta miesto, nuo įkūrimo metais Skopjė laikoma 518 metų.

Šiandien Makedonijos sostinėje gyvena 860 tūkstančių žmonių. Kaip ir anksčiau, čia yra gerbiamos ir užtikrinamos senovines tradicijas ir kultūros paveldą. Šie faktai, prisidėjo prie to, kad Skopjė yra vienas iš įdomiausių pasaulio miestų, ir daugelis tarptautinių agentūrų pasiūlyti turai čia. Makedonija sujungia netinkamas. Nepaisant to, kad 1963 metais žemės drebėjimas sunaikino dauguma istorinių paminklų viduramžiais ir Turkijos taisyklė atsispindi šiuolaikiniuose miestuose. Pavyzdys yra maža bažnyčia San Salvadoras, pastatytas XVII skrydziai vilnius kievas amžiuje ir turi nuostabų ikonostasas. Dar vienas gražiausių pastatų viduramžių laikotarpiu yra akmens tiltas, pastatytas viduryje 15 amžiaus į miesto širdyje. Šiuo metu jis jungia du bankai upės ir yra skirta tik pėsčiųjų.

Kapitalo Makedonija traukia turistus ir kitus ne mažiau svarbius vietas.

Taigi, buvusių Daut Pasha vonios, kuri buvo pastatyta 15 amžiaus pabaigoje, dabar įsikūrė meno galerija.

Pats pastatas yra papuoštas 13 asimetrinių olas.

Statybos buvo suskaidytas daug kartų, bet dabar visiškai atkurta.

Galerija eksponuoja darbus, susijusius su 15-16 a., Taip pat paveikslai, datuojamas aeroflot bilietai ryga 18-19 šimtmečius.

Kitas akcentas, kad atėjo iš praeities, tai laikrodžio bokštas Saat Kula. Tuo metu turkai buvo eksploatuotas Sighet laikrodis ir sumontuoti ant bokšto. Jų kova buvo girdimas už kelių kilometrų. Per gaisrai ir žemės drebėjimai sugriovė struktūrą, todėl buvo atstatytas kelis kartus, bet susigrąžinti laikrodis ir nepavyko.

Makedonijos sostinė ir jos garsėja tvirtovė Kalė, kuris buvo pastatytas 518, po nelaimės. Medžiaga jo statybai buvo sugriauti kvartalai. Šiandienos pasaulyje ji yra viena iš labiausiai lankomų turistinių vietų.

Karai, žemės drebėjimai, politinė suirutė 1991 atidėjo savo ženklą istorinės ir kultūrinės plėtros Makedonijos Respublikoje. Skopjė yra dabar prezidentui, vyriausybei ir parlamentui sėdynės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt