Travellers Latvijos žiemos Kauno oro uosto dar daugiau galimybių

Anksčiau skrydžiai į šiuos miestus vyko vasarą. Dabar Kauno tarptautinis oro uostas ir oro uosto bendrovė “Easy Travel Latvia” pradėjo žiemos sezoną.

Apskritai, iš Kauno oro uosto žiemos sezono metu “Ryanair” skraidins į aštuonias vietas, įskaitant Bristol, Londono, Frankfurto, Dublino ir Oslo.

Latvijos įmonė “Easy Travel Latvia” ir šią žiemą paskutines minutes keliones i tunisa bus tiesiogiai perkelti iš Vilniaus į Kauno oro uostą ir atgal. Keleiviai galėtų įlipti arba išlipti iš “Flybe” autobusų Panevėžyje, Bauska, Iecava ir Kekava. Žiemą, “Flybe” kelionių į /iš Kauno oro uosto yra prijungtas prie “Ryanair” skrydžiams į /iš Paphos, Bristol keliones i portugalija ir Cagliari.

“Flybe” direktoriaus pavaduotojas Andrejus Juks pareiškė: “Ačiū, kad patogus ir greitą ryšį tarp Rygos ir Kauno oro uosto, Latvijos piliečiai žiemos sezono gali naudoti” Ryanair Flybe “skrydžiai yra susiję su viena iš mėgstamiausių vietų keliautojams Latvijos -” pagrindinės naudą. ” keliones i malta Bristolis (Jungtinė Karalystė), taip pat naujų vietų šią žiemą – saulėta Pafos ir jaudinantis Cagliari (Sardinija) Bilietai Kauno perdavimas ne www.flybus.lt oro uosto “..

Tuo tarpu Kauno oro uosto p vadovas. i. Jon GURSKIS rodo, kad keleivių srautas iš kaimyninės Kauno oro uoste kasmet didėja. Apie šių metų ketvirtį, keliautojai iš Lenkijos ir Baltarusijos, tačiau dauguma kitų šalių, atvykstančių iš Kauno oro uosto latvių keleiviams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt