Turkija apgauti Bow kelionių turistai toliau atvykti į Antalijos

Pasak Rusijos konsulas Antalijoje Sergejus Alifanova, apie 09-10 birželis konsulatas gavo daugiau nei 10 telefonų skambučiai iš daugelio grupių Rusijos turistų pasivijo kritinėje situacijoje dėl nesąžiningos kelionių Svogūnų kelionė. Prisiminkite, kad informacija apie problemas, su kuriomis susiduria rusai, kurie išvyko į Turkiją per šią firma, pradėjo tekėti nuo birželio pradžios. Pasak Sergejaus

Po Alifanova turistai tęsti, ar ne užimti mokama jų viešbučiuose ar valdymo kai kurių viešbučių (pvz. kurorte Side Gallery), reikia atvykti su pinigais už nakvynę, nes mokėjimas negaunamas iš kelionių organizatoriui. Be to, turistai, atostogos baigiasi, negauna jokios informacijos iš kelionių kompanija apie perėjimo nuo viešbučio iki oro uosto – jis teigė, lankas Turas pinigai taip pat perechislil.brPo informacija direktorė kultūros reikalų biuro ir turizmo Antalijos Ibrahim Adžarijos ir atstovaujamąją direktorius Antalijos turizmo asociacija Turkija agentūros (TURSAB) RRME lektuvo bilietai i italija Chuvashoglu, bendrovė Tur Med – Bow kelionės partneris Antalija, birželis 9 licencija buvo atšaukta turizmo veiklą, ir uždėta ant bendrovės nuosavybėn birželio 10 arest.brNochyu direktorius Tur Med Erhan Vyzgelir dar gauti ryšį ir Rusijos konsulatas pažadėjo išspręsti visi turistai Bow kelionė problemų – nepaisant to, kad, pasak jo, Rusijos partneris jam yra skolinga daugiau nei $ 150,000 iš konsulato prašymu Mr Vyzgelir pažadėjo pateikti sąrašus, kuriuose pavardes ir turistinius viešbučius ir pabaigos datą buvimo, tačiau tai nebuvo. Ir po pietų birželio 10 Pagrindinis Tur Med, taip pat kiti nariai privati ​​bendrovė, ryšio nėjo iš savo mobiliųjų telefonų otklyucheny.brNa šiandien, atsižvelgiant į Antalija konsulatas yra įsikūręs apie 500 turistų skrydžius Bow kelionė – ir labiausiai nerimas, jie ir toliau atvykti į kurortą. Kai kurie turistai turi lektuvo bilietai i anglija grįžimo bilietus į Atlant-Soyuz skrydžių, tačiau daugelis ateis be grįžimo bilietus – kaip jie pažadėjo išduoti kelionės dokumentus prieš išvykimą iš Antalijos naktį. Tačiau jokios informacijos apie išvykimo laiką be turistų. Svogūnai taip pat gidai neatrodo viešbučiuose ir skambučius į mobiliuosius telefonus nereaguoja. Ši situacija, remiantis turima informacija iš konsulatas, sukurta turistų viešbučiuose Phaselis klubas, Galerija Resort Magic Septyni Femeli Resort ir kt.

Poka konsulato su Antalija institucijų su labai sunkiai, bet pavyko išspręsti apgyvendinimo viešbučiuose turistų problemą. Direktorius Kultūros ir turizmo Ibrahim Acar tarnybos užtikrino, kad, atsižvelgiant į tai kieta pozicija, kad šioje situacijoje konsulatą, viešbutis yra paskleidžiamos ant specialaus nurodymo negali iškeldinti turistai Bow kelionė, o ne reikalauti iš jų pinigus už nakvynę ir išspręsti finansines spręsti tiesiogiai su turizmo pigus skrydziai i airija kelionių operatoriumi. Tačiau konsulatas yra atvejų, kai turistai, gyvenantys, ypač viešbučio Aydin Bey buvo priversti iš naujo mokėti už savo buvimo, bet nebūtų sugadinti savo vakarą Sergejus okonchatelno.brVchera Alifanov pranešė RATA-news, kad kartu su konsulatas Bow Tour atstovo oro uoste bando atsisėsti Antalija Skrydžiai Atlant-Soyuz 100 turistų, kurie atvyko laiko grįžti į Rusiją. Pažymėtina, kad tas pats atstovas pernai panašioje situacijoje shoveled problemų su klientais Deep kelionė. Mr Alifanov patikino mus, kad konsulato daro viską, kas įmanoma, kad situacija kontroliuojama, visi turistai vistiek bus išsiųstas namo.

Napomnim, kad gegužės 23 d kelionė Bow Rostourism tvarka Skaičiaus 81 buvo atsisakyta licencijų kelionių organizatoriaus ir kelionių agentūros veikla – ryšium su nustatytomis taikytinos teisės reikalavimų pažeidimus. Vis dėlto įmonė, matyt, ir toliau dirbti, ir taikstytis Parduoda turai ne žymiai mažesnėmis kainomis nei saugi ir taip greitai populiarėja.

Rosturizm birželis 8 VRM informavo, kad bendrovė užsiima nelegalia lankas kelionių verslą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt