Turkmėnų Viešbutis 3 – apsistoti viename iš gražiausių sritims Turkijos

Aprašymas: turkmėnų Viešbutis 3 -, puikus viešbutis įsikūręs vienoje iš gražiausių Turkijos regionuose. Jis puikiai tinka tiems, kurie nori pailsėti prie jūros su minimaliomis sąnaudomis. Ji yra atskirta nuo jūros asfalto keliais ir nedideliu juostelės smėlio. Šis viešbutis yra įsikūręs kaime Obagel Kas iš Alanijos į dviejų kilometrų atstumu. Nuo Antalijos oro uosto ji atskiria atstumas 132 kilometrų, kuriuos galima įveikti taksi ar tarpmiestiniai autobusai.

Statybos 3 turkmėnų Viešbutis pastatytas 1996 ir susideda iš vieno aukštų pastate. Paskutinis atnaujinimas vyko visai neseniai, 2012 metais. Teritorija, priklausanti viešbučio plinta per 3000 kv.m. Jis pasižymi gražus sodas, kuriame galite atlikti pasivaikščioti prieš flymaster.lt – pigiausi skrydziai miegą ir mėgautis grožio ir kvepalų medžių ir gėlių.

Kambariai: Kambariai 3 turkmėnų Hotel yra 94 standartiniai kambariai, iš kurių 50imeyut vaizdu į jūrą. Kambariai yra erdvūs, šviesūs ir dekoruoti švelniomis spalvomis. Kiekvienas įrengė balkoną, siūlo gražus vaizdas į apylinkes kaimynystėje. Oro kondicionieriumi vėdinamuose kambariuose yra dušas. Visi būtini tualeto jūsų viešnagės viešbutyje nemokamai per. Vandentiekio vanduo turi mažą kiekį druskos. Yra palydovinė TV (1 kanalas Rusija), plaukų džiovintuvas, mini baras (tuščias) darbastalio. Joks telefonas. Pagal pageidavimą nustatyti lovelė, lygintuvas išduotas. Yra kaip keltis telefonu paslauga.

Gyvūnai yra neleidžiama. Kambariai neįgaliesiems neteikiamos.

Maistas: savo svečiams turkmėnų viešbutis siūlo pigus skrydziai i antalija su flymaster.lt 3 maitinimo tipas AI. Patiekiami pagrindiniame restorane, kuriame telpa 150 žmonių uždaroje patalpoje, ir terasoje pats. Sistema “viskas įskaičiuota” yra svarbi nuo 10:00 iki 23.00. Visi vietiniai gėrimai yra prieinami šiuo metu nemokamai. Yra baras įsikūręs prie baseino, kurio talpa – 100 žmonės.

Paplūdimys: Viešbutis turi savo greta smėlio ir žvyro paplūdimio, kuris tęsiasi apie 85 metrų. Lovos, čiužiniai, skėčiai nuo čia yra mokamos. Atskiria viešbutį nuo paplūdimio kelio, kuris gali būti kertama per tunelį.

Papildoma informacija:, už nuostabų atostogų metu 3 Yeni turkmėnų Hotel yra: baseinas lauke plotas 120 kvadratinių metrų. metrų. Suaugusiesiems skaidrių. Fojė baras “Wi-Fi pigus skrydziai i hurgada su flymaster.lt nemokamai. Registratūroje yra seifas, kuriame svečiai gali saugoti savo vertybes (mokestis). Pagal pageidavimą paslauga yra prieinama visą parą gydytoją. Yra skalbykla.

Tarp sporto pramogų galima nemokamai sauna, stalo tenisas, tinklinis paplūdimyje, šachmatai. Tarp mokamų paslaugų, – turkiška pirtis, masažas, biliardas. Galite aplankyti nardymo centras, mokytis buriuoti. Yra įvairių vandens sportas (vandens slidės, vandens dviračiai, paraseyl, baidarės).

Vaikams yra mini klubas, žaidimų aikštelė lauke, lauko vaikų baseinas.

Yra 3 kartus per savaitę eina šviesos animacija (anglų, vokiečių ir rusų kalbomis).

Atsiliepimai: Pagrindinis privalumas šio viešbučio yra jo artumą prie jūros. Bet ne tik tai garsus turkmėnų Viešbutis 3. Atsiliepimai rodo, kad žmonės čia ateina pailsėti, tiems, kurie nori už prieinamą kainą, tačiau komfortiškas poilsis. Kambariai nėra labai didelis, bet šviesus ir jaukus. Paplūdimys yra švarus, yra daug rūšių pramogų, kad neleidžia, kad kas nors praleisti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt