Tyrimas: labiausiai investicijos traukia Londono, Paryžiaus ir Barselonoje

Investuotojų mėgstamiausias miestas pernai buvo Britų sostinė Londonas, Prancūzijos sostinė Paryžius Katalonijos regionas didžiausių Ispanijos mieste Barselonoje, pagal audito įmonės “Ernst & Young” tyrimas investuotojams patraukliausių miestų Europoje.

“Tarp viršų 10 populiariausių miestų Europoje investicijoms dar nėra Rytų miestas, nors tokios šalys kaip Rusija ir Lenkija praėjusiais metais užėmė antrąją ir trečiąją vietą Europoje investicijų sukurti naujų darbo vietų. Tai rodo, kad Rytų miestai dar pavyko sukurti investicijų patrauklios verslo, kultūros ir infrastruktūros derinys konkuruoti su didžiųjų Vakarų Europos miestų regionuose “, sakė” Ernst & Young Baltic “partneris Guntars Krols.

Tyrime padaryta išvada, kad Londone ir aplink 2012th Iš 313 investicinių projektų įgyvendinimas, tai yra 4,3% mažiau nei pernai.

Paryžius ir aplink pernai parduota 174 investicinius projektus, kurie yra 14,7% mažiau nei 2011 metais.

Kita vertus Barselona ir jos apylinkės įgyvendinti investicinius projektus, palyginti su 2011 metais pernai išaugo 16%, iki 116 projektų.

Investuotojai malonus pasirodė Ispanijos sostinėje Madride, kur iš 93 naujų investicinių projektų, taip pat Diuseldorfo ir Štutgarte, Vokietijoje, kur įvykio, su 84 ir 81 projektų įgyvendinti.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad jis, kaip miestas yra patraukli investuotojams, ne visada garantuoja išteklių paskirstymas. Pavyzdžiui, Vokietijos sostinė Berlynas investuotojų apklausa pripažintos trečiosios patraukliausių miesto investicijoms Europoje, bet iš tikrųjų Berlyne ir aplink 2012 metais, kaip įgyvendinama 34 investicinių projektų, ir supratau, investicinių projektų skaičius jau įplaukė į dešimtuką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt