Verslininkai: aplink Rygos uosto direkcijos skandalas nėra gerai konkurencingumo

Rygos uosto operatoriai, dirbantys mano, kad aplink uostą Rygos skandalai dirbti už uosto konkurencingumo neateina, bet trumpalaikis verslas neturi įtakos.

Kadangi “Man-Tess” pirmininkas Karl Anderson bendrovė tiesiogiai į Valstybės kontrolės nuomone, nėra viešų diskusijų prasidėjo šioje nuomonėje, tačiau neturi įtakos arba trukdyti darbą.

“Bet tai būtų kvaila apsimesti, kad tai, kas vyksta ne rūpestį ir būtų svarbu sužinoti, kaip tai suvokiama rauktinukas Rygos uoste veikiančias įmones užsienio klientams ir partneriams. Nors, bent jau šiuo metu mūsų klientams dar išreiškė susirūpinimą tai, kas vyksta, manau, kad uosto konkurencingumą už jį neateina , taip pat į užsienį matyti, kad aplink kaimyninių uostų nieko neįvyksta “, sako Anderson.

UAB “Rygos prekybos uostas” (RTO), o kontrolė yra vertinama ir stebima situacija. “Šiuo metu nėra aišku, tačiau tuo metu bendrovė neturi įtakos per trumpą laiką”, sako RTO ir teigiama, kad “labai svarbu, kad bet kokie pakeitimai turėtų būti siekiama gerinti konkurencingumą.”

Kaip pranešama, Freeport valstybės atstovai susitarė paprašyti uosto Andris Ameriks (GKR) pirmininką sušaukti neeilinį valdybos posėdis uosto, kuris spręs su nutraukus darbo santykius su vadovu Leonidas Loginovs informuoti Susisiekimo atstovė Džineta Innuss ministerijai klausimu.

Ji paaiškino, kad valstybės atstovai sutarė, kad avarinis valdybos posėdis turi būti šaukiamas, ir pasiūlyti surengti pirmadienį, kovo 18 d. Pagal jos įstatų, valdybos pirmininkas turėtų vykti per penkias dienas.

Innuss taip pat paaiškino, kad Valstybės tarybos posėdžio darbotvarkės atstovai bus įtraukti į Valstybės kontrolės ataskaitos rekomendacijomis, tvirtinančių problemą ir ragina imtis tolesnių veiksmų, kad būtų pradėta oficialius tyrimus, Valstybės kontrolės ataskaitą, kurioje įvertinamas faktus ir išvadas ir įvertinti personalo valdymo, atsakingą už pažeidimų.

Kaip žinote, Valstybės kontrolė, audito metu nustatyta, kad laikotarpiu nuo 2009. laikotarpį 2011 Freeport buvo švaistomi pinigai ir išleisti daugiau kaip 41 milijonus latų.

Atstovai valstybės tarybų Rygos uoste Inga Antāne atstovaujanti MEPRD Eric Škapars, varoma į priekį Finansų ministerijos, Girts Greiškalns atstovaujanti Ūkio ir Innuss ministerija, atstovaujanti Susisiekimo ministerija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt