Vologdos miesto lankytini objektai

Vologdos pirmą kartą buvo paminėta anksčiau kaip 1147 metraščiuose susijęs su Trejybės vienuolyno, arba, tiksliau, su savo bazę. Šiandien jis yra vienas iš tų Rusijos miestų, kurie turi ypač vertingos kultūrinį ir istorinį paveldą. Yra išlikę unikalių paminklų medinio ir akmens architektūra viduramžiais. Tarp jų yra daug įdomių bažnyčių ir muziejų, todėl, jei jums įdomu, Vologdos ir vertybės, kurios sudaro šimtmečius, tikrai neleis jums nuobodžiauti.

Ji bus įdomu pamatyti, metai, data apie 1690 metus, Konstantino ir Elenos bažnyčia. Aukštų ir penkių kupolo formos, jis yra geriausias pavyzdys, kaip tų senų laikų stiliumi. Per 20-ojo amžiaus 30s, šventykla buvo uždaryta, o jos keliones internetu plotas buvo naudojamas kaip mezgimo gamyklos ir kultūros įstaigų. Taip pat ten buvo vietos parduotuvėje įrangos sandėlis. Ir tik 1997 metais bažnyčia buvo grąžinta į bažnyčią ir pradėjo atsigauti.

Jei jus domina muziejai Vologda, mes rekomenduojame jums aplankyti garsiąją Vologdos sviesto muziejus. Institucija, skirta su šiuo produktu, tik viena šalyje, ir jūs galite ne tik išmokti sviesto gamybos istoriją, bet ir “skonis” pieno patiekalų, kurie buvo pagaminti pagal senus receptus, taip pat aktyviai dalyvauti tiesiogiai gamybos proceso aliejaus, kuris yra toks garsus miestas.

Taip, Vologdos turi įdomių vietų. Pavyzdžiui, paminklas raižyti paskutines minutes keliones i graikija aštriakuolių sieną. Taip, ta pati, kuri buvo minima garsaus dainų ansamblio “Pesnyary”. Tiesą sakant, garbę 30-osioms ansamblio, šis paminklas ir nustatyti 2004, kartu su labai Palisadowy. Dabar jis uždengia House Ivanovą, kad Apreiškimo Street. Beje, namas taip pat yra architektūros paminklas. Ji buvo pastatyta viduryje 19-ojo amžiaus iš medžio.

Taip pat atkreipti dėmesį į tokių paminklų Vologdos regioninės dailės galerijoje, kaip įdėti savo ekspozicija Prisikėlimo katedra ir Shalamov namas memorialinis muziejus rašytojas Varlaama Shalamova. Jums gali būti įdomu aplankyti Mountain vienuolynas, įkurtas 1590 metais. Ji galiojo iki 1918, kol ji poilsinės kelionės lėktuvu buvo uždaryta, o tada nebuvo perduoti pagal Raudonosios armijos poreikius. Tačiau per šį laikotarpį vienuolynas toliau veikia iki 1924 iš jos pagaliau iškeldinti visas vienuoles.

Štai ką turi Vologdos pritraukimas: Gaisro bokštas 1853. metais VLKSM paminklas, paminklas pirmiesiems miesto žiburiai, namas-muziejus Petrui Alexander Nevsky bažnyčia, Bajorų asamblėjos pastatą. Įdomiau aplankyti nėrinių muziejus. Jis yra buvęs banko pastatas, pastatytas 1886 metais. Čia galite pamatyti nėrinių tikrai stebuklingą grožį tradicinių Vologdos ir šiuolaikinės autorių.

Yra daugiau įvardinti Vologdos pritraukimas jau daug jų yra tikrai tai senovės, turinti daugiau nei aštuoni šimtai aukštų miestą. Todėl geriau vieną kartą atvykti ir pamatyti jį savo akimis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt