Zile kalbame apie kitų metų biudžetą, reikalaus pajamų nelygybė

Diskusijos dėl gyventojų pajamų mokesčio (GPM) normos toliau mažinti tarifus ir mokestines paskatas siekiant padidinti pažymėtos “Real ideologinių prieštaravimų tarp koalicijos.”

Šį trečiadienį, 31. Liepa rytą interviu LNT laidos “900 sekundžių” sakė Nacionalinės asociacijos (NA), atstovaujančių Europos Parlamentui Roberts zile.

“Norėdami būti teisinga, siekiant sumažinti nelygybę visuomenėje, turi būti gana specifiniai mokesčių politikos sprendimus”, sakė Zile.

Jis aiškina, kad iš gyventojų pajamų mokesčio tarifo sumažinimas, pagal iš anksto patvirtintą grafiką, savivaldybių pajamos iš gyventojų pajamų mokesčio kitais metais sumažės 67 mln ir pajamų sumažėjimas, greičiausiai, nebus kompensuoti arba ekonominio augimo ar kitų mokesčių pakeitimus.

Todėl, dėl prioritetinių NP diskusija 2014 m. biudžetas būtų greičiau gyventojų pajamų mokesčio pašalpa išlaikytinių ir neapmokestinamąjį minimumą mokymą. Paaiškinti priežastis, dėl kurios šiuo metu yra laikomas pačiu svarbiausiu prioritetu teisė mažesnės pajamas gaunantiems žmonėms, kaip padidinti pajamas Tit rodo, kad kitais metais, kai Latvija prisijungs prie euro zonos, priežasčių, tai yra įmanoma, kainų augimą.

“Svarbu, kad kompensuotų socialinį labai tiksliai tikslinį biudžetą”, sakė Europos Parlamento narys, pažymėdamas, kad kitaip, Latvija, net rizikuojant politinį perorientuoti kaip 2014. Atsižvelgiant į vykstančius parlamento rinkimus rudenį.

Zylė mano, kad norint pasiekti spartesnį padidinti gyventojų pajamų mokesčio lengvata, būtų galimybė padidinti mokesčių tarifų kai kuriose kitose srityse: “. Yra mokestis dedamas ant tų dalykų, kurie dabar yra tiek apmokestinami, pavyzdžiui, kapitalo prieaugio pajamos iš mokesčių, kas vienuolika latas metais.”

“Delphi” pranešė, kad antradienis, 30. Dėl už uždarų durų Vyriausybė pradėjo mojuoti 2014. biudžeto prioritetus. Finansų ministerija savo pasiūlymuose skatina trauktis iš pernai sutiko sumažinti gyventojų pajamų mokesčio tvarkaraštį kitiems metams ir mokesčio tarifas bus sumažintas iki vieno, o ne dviem procentiniais punktais.

Anksčiau Finansų ir gerovės ministerija pasiūlė kitais metais teikti pirmenybę išimties gyventojų pajamų mokesčio išlaikytinių ir įvesti pašalpą diferencinę-laisvas nuo kitų metų smarkiai padidėjo žmonėms, turintiems mažas pajamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

mymoney.lt
travelmaster.lt